גלעד שגב
גלעד שגב צילום: יחצ

'כל היום', הוא שיר חדש של גלעד שגב מתוך אלבומו השישי במספר: עובר אורח – PASSERBY. ההשראה לשיר היא שיר עם של האויגורים בסין ובו השפעות תרבותיות מוסיקליות צועניות מטורקיה, חגיגה צבעונית של צלילים.

"ככל שאתה מבקר במקומות רבים יותר" מספר גלעד, "כך אתה מבין עד כמה האהבה היא אחת. עוד למדתי שהמרחק מהבית הוא לא שגורם לגעגוע, אלא תחושת החיבור האמיתית, ועל כך נכתב השיר "כל היום", על הגעגוע דווקא לאדם שאתה רואה בבוקר והולך לישון איתו בלילה, ושבנסיבות מסוימות, דקה של געגוע אמיתי יכולה להרגיש כשנה".

בשנים האחרונות גלעד כעובר האורח, סייר בעולם במקומות שונים (אפריקה, סין, קובה, ארה"ב וכו), ויצר שיתופי פעולה מוסיקלים הנשענים על אמנים לא מוכרים וקולות נחבאים, עם סיפורי חיים, שורשים, מורשת ותרבות ייחודיים, עירוב זהויות ומסעות. אותם מפגשים תועדו והפכו לחוויות טרנספורמטיביות ומרגשות ובקרוב גם לסדרת רשת וטלוויזה.

מהפעילויות השונות של פלטפורמת התוכן בעולם נוצר מיזם בשם 'פרוייקט 34', פרויקט רחב יריעה בו גלעד מוציא 34 קליפים כל אחד ייחודי למחוז בסין - ומוצגים בו כלי נגינה שונים, השפעות מוסיקליות שונות ועולמות תוכן מרתקים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו