שלומית
שלומית צילום: עצמי

שולמית לוי עובדת מזנון הח"כים של הכנסת הלכה לעולמה לאחר שלקתה בדום לב.

"שולמית, עובדת מזנון הכנסת שנפטרה בהפתעה היום, הייתה אישה מיוחדת ומקסימה. שוחחתי איתה פעמים רבות ותמיד התרשמתי מאישה חכמה, רגישה ואמיצה", כתבה חברת הכנסת עאידה תומא סלימאן.

חברת הכנסת לשעבר איילת נחמיאס ורבין כתבה "אהבתי את שולמית מאוד. היו לה 9 ילדים שהיא גידלה לבד. היה בה יופי פנימי וחיצוני, קסם אישי עצום. הייתי לא אחת אוזן קשבת לאישה עם גורל מורכב שעשתה הכל כדי לשרוד ושילדיה יזכו לעתיד. פעם אחת הצלחתי לשמח אותה במיוחד ואני לא בטוחה שהיא ידעה כמה שמחתה, שימחה אותי. לא מצליחה לעצור את הדמעות".

חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס כתבה "מתקשה להאמין ששולמית איננה עוד. לחיוכה היה קסם שיכול היה להאיר את היום האפל ביותר כמו קרן שמש. היא הייתה יפיפייה פנימית וחיצונית, וחלק בלתי נפרד ממשכן הכנסת. היא הייתה מיוחדת וכך גם הקשר שלנו, שנרקם עוד מימי כח״כית צעירה. יהי זכרה ברוך. מחבקת ומשתתפת בצער המשפחה שלא תדעו עוד צער".

העיתונאי עקיבא נוביק כתב "אני בהלם. אישה מהממת, נחמדה ברמות, רבים מאד מאנשי הכנסת התחברו איתה ואהבו אותה. גם אני ביניהם. איזו אבידה". כתב כאן חדשות מיכאל שמש צייץ "היה לה לב ענק וחיוך ניצחי. איזה עצוב".

אמנון וילנצ׳יק שעבד איתה מטעם חברת ״סודקסו״ שמפעילה את מזנוני הכנסת הביע צער כבד, "שולמית עבדה בחדר אוכל של ח״כים המון שנים, תמיד דאגה לכולם לכל ח״כ שהגיע דאגה באופן אישי. תמיד עם סבר פנים יפות, מעולם החיוך לא מש מפניה. צער גדול".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו