בן גביר בהדסה
בן גביר בהדסה צילום: חדשות 12

חבר הכנסת איתמר בן גביר (עוצמה יהודית), שמאושפז בבית החולים הדסה עין כרם בעקבות החמרה במחלת הקורונה שבה נדבק, סיפר אמש (ראשון) על מצבו בתוכנית שש עם עודד בן עמי.

"בערב שבת הרגשתי החמרה במצב הנשימה והובהלתי לבית החולים", שיתף חבר הכנסת. "אני שומע אנשים שאומרים 'אין קורונה', על מה אתם מדברים? בואו לכאן ותראו את עשרות האנשים שמתייסרים, תראו את המחלה הארורה הזאת בעיניים של האנשים כאן".

בן גביר שוחח מוקדם יותר עם ראש הממשלה, נפתלי בנט, והעלה בפניו את הצורך לתגבר את מערכת הבריאות: "אי אפשר להשאיר אותם ככה בלי כלי נשק. בשבת היה כאן אח או אחות על עשרות אנשים, זה לא סביר. זה קשה מאוד לראות את זה".

"בנושא הזה אין ימין ואין שמאל, אין דתי ואין חילוני ואין שום הבדלים, כולנו בני אדם", אמר בן גביר וקרא לציבור להתחסן. "החיסון לא נותן ערובה, אבל יכול להיות שבלעדיו הייתי במצב הרבה יותר קשה. אני אומר לאנשים לכו תתחסנו, לכו תתגוננו".

בן גביר התייחס למצוקת מנהלי בתי החולים הציבוריים, בהם בית החולים הדסה שבו מאושפז בן גביר, שיפסיקו לקבל ממחר חולי קורונה בעקבות קריסה כלכלית. "אני מקווה ומתפלל שיעבירו את התקציבים למערכת הבריאות", אמר חבר הכנסת.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו