רנה שנרב
רנה שנרב צילום: באדיבות המשפחה

קמפיין ההכפשה המתוזמן נגד הגרעין התורני בלוד בכלל ונגד משפחת שנרב בפרט הביא לגל תרומות גדול למפעלי החסד של משפחתה של רנה שנרב הי"ד.

כזכור, במסגרת קמפיין ההכפשה לגרעינים התורניים, החלו לטעון אתמול (ראשון) המכפישים נגד הרב איתן שנרב, אביה של רנה שנרב הי"ד. מדובר במספר אנשים שעוסקים בשבועות האחרונים בהכפשת הגרעינים התורניים כאילו הם גוזלים את הדיור הציבורי ושלל תקציבים אחרים.

במסגרת פעילות זו, אחת מהמטרות הראשונות הוא לא אחר מהאב השכול הרב איתן שנרב, ממקימי הגרעין התורני בעיר לוד. מנהלי הקמפיין טענו כי הרב שנרב מחזיק מחסנים לא חוקיים על שטח שהשתלט עליו באופן לא חוקי.

אלא, ש"המחסנים" עליהם רועמים אנשי הקמפיין, אינם מחוברים לביתו של הרב שנרב ואינם מיועדים עבורו. מדובר במחסנים לבגדים וציוד יד שניה עבור משפחות מעוטות יכולת.

קמפיין ההכפשה למשפחה השכולה הביא לזעם גדול נגד המכפישים שהוביל לגל תרומות אדיר למפעלי החסד שמפעילה משפחת שנרב. מאז הפרסום אתמול נתרם סכום המתקרב ל-20,000 שקל, וגל התרומות הולך וגדל מרגע לרגע.

מתניה שנרב, מנכ"ל עמותת 'קול רנה', התרגש מהמחווה הגדולה. "עם ישראל היקר, שרואה את הפעילות שלנו בכל מקום ואף לוקח בה חלק, לא מקבל את השקרים של מפיצי השנאה שמנסים לפגוע בפעילות החסד שלנו בלוד ובכלל", הוא אמר בשיחה עם ערוץ 7.

"עם ישראל ממשיך לתמוך בנו ולהביע את הערכתו לפעילות החסד, ומאז פרסום השקרים אתמול אנחנו עדים לגל תרומות אדיר. אנחנו מודים מעומק הלב לכל השותפים היקרים בהחזקת פעילויות החסד של העמותה, וקוראים להמשיך להוסיף אור ולהרבות בחסד בכל מקום ומקום", כך מתניה שנרב.

לסיוע לעמותת קול רינה לחצו כאן