בני גנץ
בני גנץצילום: אלעד מלכה

שר הביטחון, בני גנץ, ערך הבוקר (ה') הרמת כוסית עם ארגון נכי צה"ל, במעמד מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (במיל') אמיר אשל, יו"ר ארגון נכי צה"ל עו"ד עידן קלימן, סמנכ"ל ומ.מ ראש אגף שיקום היוצא איתמר גרף, ראש אגף שיקום לימור לוריא ויו"ר אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל עדי שטראוס.

באירוע שהתקיים בבית הלוחם בתל אביב אמר גנץ: "מדינת ישראל ניצבת בפני אתגרים ביטחוניים רבים. חיילי צה"ל נלחמים בכל החזיתות, וימשיכו לפעול מול כל איום. אבל כדי שזה ימשיך לקרות צריך לשמור גם על החוסן החברתי ועל תחושת הביחד של החברה הישראלית.

''חלק מזה הוא לדאוג שהחברה שלנו תהיה הוגנת כלפי כולם וזה מה שאנחנו עושים יד ביד עם ארגון נכי צה"ל ועובדי אגף השיקום המסורים, ברפורמת נפש אחת, שאנחנו רואים בה חלק מרכזי מהמאמצים של מערכת הביטחון. המסע לא יהיה קל ויהיו קשיים ומשברים- אנחנו נחצה אותם ביחד ונממש את כל מה שנדרש. כשאנחנו נלחמים אנחנו יודעים גם לנצח''.

גנץ הוסיף: ''אני מבקש עם בוא השנה החדשה לאחל רפואה שלמה ולהתפלל לשלומו של איציק סעידיאן ושל כל הפצועים והנכים ולאחל לכל נכי צה"ל שנה של בריאות טובה וחיים איכותיים של שנה טובה, בריאות, המשך שיקום וקיום חיים איכותיים."

צילום תמונות: אלעד מלכה