אברהם סנדק, אביו של אהוביה סנדק ז"ל שנהרג בתקרית בו התנגשה ניידת משטרה ברכב בו נסע, מודאג שהמערכה שלו ושל משפחתו להוצאת האמת על האירוע לאור, תסתיים במפח נפש.

"המשטרה מנסה להשתיק את הכל ולא לתת תשובות. אנחנו מרגישים שיש טיוח וחוששים שיבוא היום שיאמרו לנו שנסר התיק ולא מעמידים את השוטרים לדין. אנחנו דורשים שהשוטרים יועמדו לדין כי לדעתנו יש מספיק ראיות", אומר סנדק.

הוא מספר על הליווי הצמוד של ארגון 'חוננו' לו זכתה במשפחה. "עוד לפני שידענו בכלל שמדובר בבן שלי 'חוננו' שלחו לאתר בוחן תנועה שנתן דו"ח מקיף שמעיד שמדובר בניגוח של רכב. כל המערכה היא משפטית והצעד הבא שלנו, אם יודיעו שלא מעמידים את השוטרים לדין, מצריך צוות שלם שינהל את זה ומדובר במשהו שעולה המון כסף. חוננו עושים את זה בשבילנו".

בואו להיות שותפים בהוצאת הצדק לאור

לרגל קמפיין הגיוס של הארגון אומר סנדק, "חוננו זה לב, נשמה וגב. הם ליוו אותנו בכל רגע, עוד לפני ההלוויה. היו הרבה שלבים שהתלבטנו אם לקחת עורך דין יקר כזה או אחר ולא עשינו צעד בלי חוננו כי הם שחקני נשמה. אתה יודע שהם איתך מהתחלה ועד הסוף. אין לי מושג כמה מאות אלפי שקלים הוציאו רק על האירוע שלנו. בחוננו נלחמים בהרבה מערכות במקביל ותרומה להם זו צדקה ממש גדולה שעושים עם משפחות שצריכות את העזרה של הארגון הזה".

על הדרכים להנצחת בנו אומר אברהם סנדק, "אנחנו מבקשים לקחת את הרוח שלו שהיתה מכונסת בגוף קטן והתנפצה לרסיסי אור קטנים ואנחנו לוקחים אותם ומפיצים אותם. ישיבות ואולפנות נקראו על שמו, הוכנסו ספרי תורה, בית כנסת הוקם לזכרו ונערכו אירועים רבים. לצד זאת מאוד חשובה לנו המאבק על הצדק כדי למנוע את המקרה הבא".

לתרומה לארגון חוננו לחצו כאן

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו