ריהוט משרד
ריהוט משרד צילום: FREEPIK

עסק לא מקודם משול למכונית שאין לה מנוע. על מנת שהעסק שלך יביא אותך לאן שאתה רוצה וצריך מבחינה כלכלית, הוא צריך להיות מקודם.

האם זה אומר שעליך להתחיל ללמוד את הפיקסל של פייסבוק או איך עובד הטג מנג'ר? לא. בשלב זה אינך נדרש אפילו להעסיק חברת קידום שתעשה את הפרויקטים הללו בשבילך. אנו אומדים את יחידות הבסיס שבלעדיהן קשה מאד לקדם את העסק, והרי הן לפניכם.

בחירת ריהוט משרדי מפואר היא הבסיס לקידום העסקי

אחרי הכל, האנשים שתגיעו אליהם בזכות הקידום באינטרנט לא באמת יזכרו את כתובת דף הפייסבוק שלכם או איך נראה האתר שבניתם לפירמה. הם יתרשמו מהספות, הכורסאות, כסאות האירוח ועמדות השולחן השונות שישנן במשרד. לכן, מאד רצוי להשקיע בתשתיות אלו ולהביא את המשרד שלכם להיות מעוצב באופן פנומנלי ומעורר השראה.

מהו הסוד בבחירת ריהוט משרדי כמו שצריך? בראש ובראשונה, בחירה בחנות ריהוט משרדי שמכירה את המטריה. היא תוכל לספק לכם רהיטים ארגונומיים, כלומר 100% בטיחותיים שלא יגרמו לפגיעות בגוף ולפציעות בקרב המשתמשים. שנית, על הרהיטים להיות תקניים עבור מה שאתם מבקשים ליישם באמצעותם: אחסון תכולה כבדה, הושבת אורחים למשך מספר שעות בבטחה ועוד. גם את תקניוּת הריהוט הנדרשת ניתן למצוא בחנות ריהוט משרדי מקצועית שמכירה את התחום מקרוב.

קידום בשטח, בקרן הרחוב ובמרכזי המסחר

לא רק הלקוח שלכם מאמריקה שהכרתם בפייסבוק צריך לדעת שאתם קיימים. מה עם 6 מיליון ישראלים שלא צורכים את המידע הקידומי שלהם באינטרנט אלא בחוץ, ממש ברחוב? עבורם רצוי שתשלחו דיילות קידום מכירות שיקדמו את המוצר שלכם. הן גם יוכלו להשתלב בקידומו בטקסים ובאירועים שונים שאתם משיקים על מנת לקדם את פני האורחים ולספק להם מידע על מוצרי מכירה שאתם מבקשים לקדם. אפשרות נוספת, כפי שמרמזת הכותרת, היא לקדם באזורי מסחר באישור מיוחד של מִנְהֶלֶת האזור.

השילוב בין איכותו של הריהוט המשרדי ורמת הקידום בשטח יקבע את רמת החשיפה של העסק

בסופו של דבר ישנם 2 ערוצים להתקדם, מלבד האינטרנט: השקעה חסרת תקדים בריהוט משרדי והשקעה חסרת תקדים בנושא קידום מכירות אנושי על ידי דיילות מומחיות. בעוד ריהוט משרדי מתפקד כמשרד פנים ומבאר את מה שקורה בתוככי המבנה שלכם, דיילות המכירה מתפקדות כמו משרד חוץ ומספקות לקניינים ומתעניינים חיצוניים מידע שימושי על העסק שלכם, שמטרתו היא קידום מכירות. מיפוי ההצלחה שלכם מתחיל באותו לקוח מרוצה ששוכנע על ידי הדיילות ושילם.

כעת, הוא יגיע למשרד שפתחתם וייהנה מתשתית ריהוט משרדי איכותית שתסב לו נוחות ובטיחות כאחת. הדבר ישדר שאינכם רק אנשי מכירות אלא קודם כל אנשי מילה בעלי מוסר אמינות גבוה, מה שיוציא לכם שם טוב כמי שדואגים לנוחות ולבטיחות האורחים שיפקדו את העסק.