מרצי הקורס
מרצי הקורסצילום: יחצ

"הכנס הדיגיטלי 'עד שמצאתי את שאהבה נפשי' נולד מתוך רצון לתת לציבור הרווקים מגוון כלים והדרכות מעשיות למציאת זוגיות - בצורה נגישה וקלה ללמידה וליישום", אומר ברק דרור-כהן, מיוזמי הכנס.

"התוכן ניתן על ידי רבנים ואנשי מקצוע מומחים בתחומם, ושמנו דגש על מגוון רחב של כלים ושיטות.

הכנס יעזור לכם להצליח וליהנות יותר בדייטים ולהתחתן בע”ה עם הבחורה המצוינת המתאימה לכם".

איזו בשורה מיוחדת אתה מביא בכנס הזה?

"לראשונה אנו נמקד כנס בכלים ויחס לרווקים המופנמים שביננו: איך להתמודד עם הקשיים הספציפיים שלהם בתקופת הדייטים, ואיך למצוא את החוזקות שבלהיות מופנם.

בנוסף, הכנס שם דגש על ההנאה מתקופת הדייטים. הרבה מופנמים סובלים בתקופה הזו ועושים הפסקות ארוכות בין קשרים כדי להירגע. זה לא חייב להיות ככה. אפשר ליהנות מהדייטים וזה גם עוזר להצלחה בהם."

ברק מציין שהוא עצמו אדם מופנם, ובמהלך החיים מצא את עצמו לא פעם בתחנות בהם הקשיים המיוחדים שלו כמופנם אתגרו אותו בלהצליח ולמצוא את מה שרצה. תקופת הדייטים ותהליך מציאת בת הזוג היה אחד מהם. לדבריו, הוא לא מכיר כיום אף ארגון שמתמקד בתוכן מותאם ובהדרכות לאנשים מופנמים בוגרים.

הוא מוסיף כי "לאור הסיפור האישי שלי, החלטתי להתמקד בעזרה למופנמים. זה כולל להרים את הכפפה ולארגן כנס דיגיטלי ראשון מסוגו, שבו חלק ניכר מהתוכן מיועד להדרכות ולכלים שיעזרו לרווקים מופנמים או שקטים.

כמובן שהתרגילים והשיעורים יכולים לעזור לכל אחד שמחפש זוגיות, ויש בהם תועלת לכולם", הוא מדגיש.

מהם הנקודות העיקריות שבהם שמת לב לקושי אצל חבר'ה מופנמים?

"בגדול, בכל מקום שמצריך אינטראקציה בין-אישית ותקשורת משמעותית עם הסביבה. כשבראש ובראשונה אפשר להצביע על שני אתגרים מרכזיים שבהם זה מתבטא: חיפוש זוגיות ומציאת עבודה מספקת.

הרבה בחורים מופנמים מתביישים בשיחות, חלק מתקשים להוביל את הקשר, אחרים לא יודעים מספיק מה הם מחפשים שיהיה בבת הזוג שלהם", מציין ברק, "וחשוב להבין דבר נוסף: 'מופנם' היא הגדרה שיכולה לבלבל, הרבה פעמים אדם שהוא מופנם לא יגדיר את עצמו ככזה, זה יכול להיות אחד שמרצה בפני קהל, מנכ"ל של רשת גדולה או מדינאי בכיר, אבל עדיין הוא טיפוס לא מוחצן. המשותף למופנמים הוא שהם לרוב מעדיפים את הסביבה הקרובה והשקטה, מתרחק מאור הזרקורים ואיננו מרבה ליזום מפגשים חברתיים גדולים", הוא מסביר.

בין התכנים הרבים של הכנס תוכלו למצוא את:

  • הרב חגי לונדין עם שיעור בנושא: הרפיה והפנמה - הדרך לבנות בית.
  • הרב שלמה אבינר - האם למופנם כדאי להתחתן עם מופנמת או מוחצנת?
  • שמואל מינקוב מאסטר NLP - ארבעת החסמים שכל אחד חווה בדרך לחתונה והדרך לשחרר אותם.

הכנס בשיתוף עם פרויקט 252 ומונגש לחודש החגים ללא עלות. לגישה לתכני הכנס לחצו כאן >