צופית גרנט ושולי רנד
צופית גרנט ושולי רנד צילום: איציק בירן

מנחת הטלוויזיה צופית גרנט והזמר המצליח שולי רנד חברים בשנתיים האחרונות, ועל אף הפערים, הם גילו את האישיות הדומה של שניהם.

גרנט סיפרה על הזוגיות שלהם בראיון לידיעות אחרונות: "החיבור הכי גדול בינינו זה הדמיון בינינו", אמרה. "אנחנו מאוד דומים באישיות שלנו. יצאנו לדרך ובכלל לא הייתה אופציה אחרת. כאילו הנשמות שלנו נפגשו והפכו לנשמה אחת".

היא סיפרה איך החל סיפור ההיכרות ביניהם לפני כשנתיים: "באיזשהו שלב הוא נחשף בפניי על כל מה שהוא עובר ובתוך התהליך הזה התאהבנו בצורה בלתי נתפסת".

עוד באותו נושא:

לדברי גרנט, אין מניעה הלכתית לקיים את החתונה. "אין מניעה יותר. הגט שלו מופקד ברבנות והיא יכולה לקחת את הגט בכל רגע", אמרה.

הקשר עם רנד, לאחר זוגיות ארוכה שהייתה לו עם מיכל רנד שהסתיימה באופן לא מוצלח, הוא מורכב. "לי באופן אישי יש יכולת להחזיק מורכבויות", אמרה גרנט. "אני לא מפחדת מאנשים וממה חושבים עליי. הבנתי שגם אם יש באהבה הזו מחיר, הוא שווה את המחיר".

לדבריה, "הוא עזב את הבית שלו לפני הרבה שנים ונלחם על הגט מעל לשלוש שנים. זה לא קשור אליי ואין שום סיבה שהוא יישאר לבד בגלל שיש מישהי שלא רוצה לשחרר אותו. לתוך זה לי לא הייתה שום בעיה להיכנס. הוא לא בגד באף אחד ולא בוגד ולא יודע מה זה, בנאדם הכי אמין, נאמן, עדין. אני רואה את החברים שלו כמה הם אוהבים אותו".

הראיון המלא עם גרנט יפורסם מחר (שישי) במוסף ״7 ימים״ של ידיעות אחרונות.

על פי הדיווח של TMI, הזמר שולי רנד צפוי להתחתן בקרוב עם גרנט - אך מטעם רנד מכחישים בתוקף את הדבר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו