הזמר דוד ד׳אור ביקר את איציק סעידיאן יחד עם שר הביטחון בני גנץ ועם זיו שילון, וביצע יחד עם 4 הלומי קרב שיר חדש שכתב עבורו ועתיד לצאת רשמית כסינגל בקרוב.

״כשאיציק ראה אותי", סיפר ד'אור על הביקור, "הוא הפנה את פניו לעברי ושלח מבט חם שניכרה בו התרגשות, אך גם כאב עמוק. מחוץ לחדר שמעתי שאומרים שבדרך נס הוא מתחיל לתקשר מעט עם הסביבה, אך הוסיפו שהסכנה לא חלפה והדרך להחלמה עוד ארוכה מאד".

"הבטתי באיציק דרך המסיכה והוא הביט בי חזרה מהנהן בראשו , כמו אומר לי שלום. קשה היה לשיר לאיציק, שרתי בקול נחנק, מתאפק להסתיר את הרעד. שרתי לו שיר שכתבתי בעקבות זעקתו קורעת הלב. זעקה שטילטלה עם שלם".

ד'אור ממשיך ומספר שבזמן כתיבת השיר איציק היה במחשבתיו כל הזמן. "אמרתי לו שאינני מתיימר ולו לרגע להבין מה עבר ומה עובר עליו, אך הרגשתי שאני מוכרח להביע את רגשותיי בדרך שאני מכיר הכי טוב, דרך המוסיקה".

"היה לי חשוב לקבל את ברכתו, כדי לדעת אם בכלל לשחרר את השיר לעולם. וכשסיפרתי לו שאני מארח בשיר 4 זמרים נפלאים, חלקם הלומי קרב וחלקם פצועים, ששרים יחד איתי, הוא הביט בי ואמר בקול חלוש משהו שלא הבנתי".

"אימו שאינה משה ממיטתו יומם ולילה התקרבה אליו כדי לשמוע מילים שרק אמא יכולה להבין, הוא מאד אוהב את השיר , אמרה בחיוך גדול והוא מבקש לומר לך תודה רבה. אני מרגיש זכות גדולה לשיר לך, לחשתי קרוב לאוזנו. לפתע נראה היה לי שאיציק מתאמץ מאד להישאר ערני למעננו".

"הרגשתי לרגע מעין חיבור אנושי, סולידריות של כל הנוכחים בחדר" מסכם ד'אור, "אחדות קטנה שיצרה זעקה כל כך גדולה. מי יתן ואיציק יחלים במהרה,יחד עם כל הפצועים, בגוף ובנפש, אמן״.