חבר הכנסת פטין מולא מהליכוד מתייחס בראיון לערוץ 7 לסערה הפוליטית בתוך מפלגתו ולהכרזתו של חבר הכנסת אדלשטיין לפיה יתמודד מול בנימין נתניהו על הנהגת התנועה.

חבר הכנסת מולא מציין כבר בפתח דבריו כי הקשיב לדברי אדלשטיין ולא שמע גם בהם אמירה לפיה הוא, אדלשטיין, טוב מנתניהו, אלא שהוא מסוגל להקים ממשלה כיוון שאין כלפיו חרמות ונוגדנים. עם זאת, מדגיש מולא כי מפלגתו אינה זקוקה כעת לבחירות פנימיות. "יש לנו ראש ממשלה לשעבר שהוא יו"ר המפלגה שקיבל מעל שבעים אחוז ממתפקדי הליכוד והוכתר ליו"ר המפלגה. אנחנו לא צריכים מלחמות פנימיות, אלא להיות חזקים ואיתנים נגד הממשלה שקיימת היום ולהילחם בה, איך להעיף אותה מההיסטוריה של עם ישראל".

לדבריו בשעה זו על אנשי הליכוד והימין להיות מלוכדים בכל פרמטר, בועדות הכנסת, בתקשורת, בעסקים ועוד.

עוד באותו נושא:

על העולה מהסקרים שפורסמו אתמול ולפיהם אדלשטיין זוכה בכעשרים מנדטים אך בכוחו לגבש רוב של 62 מנדטים, תוהה חבר הכנסת מולא אם ניתן להוביל ממשלה עם 15 או 20 מנדטים. "נהיה כמו נפתלי בנט שיש לו בקושי שישה מנדטים ולא קיבל מהעם מנדט להרכיב ממשלה?", הוא שואל ומזכיר כי הליכוד הגיע להישג אלקטוראלי שיכול היה להביא לממשלת ימין רחבה, אך רק עריקת מפלגות ימין מהמחנה היא שהובילה להקמתה של הממשלה הנוכחית.

מולא מזכיר את התבטאויותיו התקיפות של ליברמן נגד הערבים ונגד ויתורים לפלשתינים, בעוד כעת הוא יושב בממשלה אחת עם מי שנחשבו בעבר לשנואיו הגדולים.

מולא קורא לחבר הכנסת אדלשטיין לוותר על המהלך בו נקט ולהפנים את החובה להתלכד בשעה הזו ולא להוביל את המפלגה למאבקים פנימיים מיתרים. "תחשוב פעמיים. אתה איש יקר במפלגה, הטבעת את חותמך במפלגה, בוא תישאר ליד נתניהו ויחד עם חבר הכנסת שנבחרו כדת וכדין נילחם יחד בוועדות, במליאה, בציבור ובכל מקום ואז ננצח. בוא לא נתייאש".

עוד מזכיר מולא את חוקת הליכוד הקובעת כי רק לאחר פיזור הכנסת יתקיימו פריימריז במפלגה, וכל עוד זה לא קורה אין כל עילה למאבק הפנימי המיותר בצמרת. "בינתיים יש לנו מנהיג אחד שקוראים לו מלך ישראל בנימין נתניהו שהביא ארבעה מהלכי שלום טובים לעם ישראל, כלכלה חזקה, ביטחון, הוציא אותנו מהקורונה. זה לא הזמן לחפש עכשיו מנהיג. כשנתניהו יגיד שהוא עוזב את הזירה הפוליטית הכול ייבחן באותו מועד".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו