עידו אביגל ז"ל
עידו אביגל ז"ל צילום: באדיבות המשפחה

חמישה חודשים אחרי שנהרג מפגיעת רקטה בשדרות: בני משפחתו של עידו אביגל בן ה-5 עוזבים את העיר ועוברים למושב באזור קריית מלאכי.

שני אביגל, אמא של עידו, סיפרה כי ההחלטה לעזוב התקבל בשל המצב הביטחוני: ״חשבנו שנוכל להישאר כאן, אבל היה כאן לפני חודש צבע אדום שתפס את תהל בחוץ ואז כבר הבנו שלהישאר כאן זה לא אפשרי. המקום הבטוח לא בטוח והבנו את זה בדרך הקשה״.

שני כתבה בפייסבוק: "לילה אחרון בשדרות. לא כך חשבנו שנעזוב את הבית. היו לנו חלומות משותפים. חיפשנו יחד בית עם גינה. הבטחתי כשיהיה בית עם גינה נוכל להביא כלב אלינו.
חיפשנו יחד סוגי כלבים והחלטנו שנביא גולדן. הסברתי לכם שזה כלב מקסים שעוזר לנו כשיש לנו לפעמים בלאגן ברגשות, או כשאנחנו מפחדים כשיש צבע אדום.

''לא רציתם לחכות לגינה ועשיתם לי הפגנה של ממש בבית", סיפרה שני. ''צחקנו יחד ולצד זאת נפעמתי מהיצירתיות שלכם. ביקשת שכאשר נביא כלב, נקרא לו מילקי. אתה בטח כבר יודע, כשהשתחררתי מבית החולים הבאנו גורה מקסימה לתהלוש, היא ביקשה לקרוא לה מילקי. היית אוהב אותה מאוד. היא אנרגטית בדיוק כמוך.

''זוכרת ששאלת אותי אם את הצעצועים שלך גם ניקח לבית החדש. והבטחתי שכל מה שתרצה לקחת יבוא איתנו. היום דודק'ה, הכל בא איתנו. מהדבר הכי קטן שיצא לך בקינדר ושמרת אותו ועד למשחק הכי גדול שלך.

''תהל אמרה שהיא לא מסכימה לתרום את הדברים שלך. אז הסכמנו שנשמור את הכל למזכרת. בכל זאת, זה הדבר האחרון שנשאר ממך. אבל רק מבחינה פיזית.. מבחינה רוחנית אתה חי בתוכנו''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו