חתונה
חתונהצילום: istock

רגע לפני החתונה רצה החתן נתן ישראל ניסן להודות לעם ישראל על ההתגייסות המדהימה, ובדמעות הוא התחנן לסייע לו במה שעוד נשאר.

"הערב החתונה. אין לי עדיין מאיפה לשלם על התזמורת, ואין לי אפילו חולצה לחופה. אני רוצה חתונה שמחה כמו כולם, להגיע לחופה בלב רגוע, אפילו שרק הרגע קמתי מהשבעה. אנא, תעזרו לי להגיע לחתונה שמח כמו שאמא ז"ל רצתה".

"אני מתרגש לראות את עם ישראל שלא שכח אותי לבד. אני רוצה להודות לכל אחד ואחד שפתח את הלב כדי שאוכל לפסוע לחופה בלב שמח".

לסיוע לחתן לחצו כאן>>>

מוקדם יותר השבוע פורסמה הידיעה המרה על פטירתה של פריבה ניסן, שבועיים בלבד לפני חתונת בנה.

לפני כשנה וחצי התבשרה פריבה, על גידול ממאיר במעיים ואף עברה ניתוח מורכב להסרתו. תקופה קצרה לאחר מכן התברר כי גרורות התפשטו לכבד ומצבה סופני.

בית החולים סירב לטפל בה והיא הועברה להשגחת ילדיה הצעירים שהשתדלו לעשות כמיטב יכולתם. במהלך השבעה סיפר בנה החתן: "ביקשנו מאמא סליחה, אולי לא טיפלנו בה כראוי, אולי אם היו לנו אפשרויות כלכליות יכולנו להאריך לה ימים. השתדלנו לעשות הכל, נתנו לה את כל מה שלא היה לנו", אמר בכאב.

הצצה קצרה לעברם הכאוב של האחים מעניקה תמונה ברורה יותר על האסון הקשה: "אבא עזב את המשפחה שלנו כשהייתי בן 7, מאז התמודדנו קשה מאוד, לאמא לא היו אמצעים לגדל אותנו, עברנו בין פנימיות ובתי אומנה, תקופה קצרה גם שהינו בבית של אבא, עד שהוא התחתן בשנית ואשתו לא הסכימה להכיר בנו. מאז נותק הקשר ונשארנו רק עם אמא, הרבה לא היה לה לתת לנו, אבל היתה לה אהבה פשוטה ודאגה כנה שהזרימה בנו כוחות להתמודד".

מחר מתחתן נתן ואין לו את המינימום שצריך בשביל לצעוד לחופה: "אין לי כלום, אני צריך חליפה לחופה, נעליים, חולצה, אני לא יודע איך להגיע לחופה. בבקשה, אחים יקרים, תעזרו לי לפתוח דף חדש בחיים, מלא בתקווה ושמחה", מבקש החתן.

לעזרה הקליקו כאן>>>