אמיתי או מזויף?
אמיתי או מזויף? צילום: iStock

הביקור של נחמיאס צ'יפאדה בפארק אמאיה שבפיליפינים כמעט והסתיים באסון. נחמיאס בן ה-68 ביקר עם המשפחה בפארק, שכולל בין היתר גם חיות שונות, ונכנס להצטלם בתוך בריכת התנינים של הפארק.

בתוך הבריכה היה תנין באורך של למעלה מ3.5 מטרים אבל מכיוון שהחיה קפאה במקומה ולא זזה, נחמיאס הניח כי מדובר בפסל. רק לאחר שנחמיאס התקרב לבריכה, התנין תקף אותו בפתאומיות לעיני המשפחה המבוהלת.

למרבה המזל, נחמיאס הצליח לברוח במהירות מהתנין וקיבל עזרה ראשונה במקום. לאחר הטיפול, הוא הובהל לבית חולים סמוך ועבר ניתוח חירום שהסתיים בהצלחה.

נחמיאס ומשפחתו מאשימים את הפארק כי לא היו שלטי אזהרה במקום ושלא הייתה להם יכולת לזהות שמדובר בבריכת תנינים אמיתית. יחד עם החיות בפארק, אפשר למצוא בו גם פסלים שונים כמו פסל גדול של פיל וכן פסל של צב שנמצא צמוד לבריכת התנינים, כאשר אפשר בקלות להתבלבל ביניהם.

הנהלת הפארק פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה התייחסות לנושא בה היא מסכימה לשלם את התשלומים לבית החולים, אך טענה בתוקף שלא מדובר באשמתם. בהצהרה שפרסמו, הובהר שהאזור של בריכת התנינים מגודר ומבקרים לא אמורים להיכנס אליו, כך שלטענתם אין צורך בשלטים במקום.

בכל מקרה, נראה שזו לא הפעם הראשונה שצילום סלפי מוביל לתוצאות קטלניות, כאשר בעבר כבר היו תיירים שניסו לצלם סלפי עם התפרצות הר געש וכאלו שנפגעו מברק תוך כדי הצילום.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו