אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: ISTOCK

ירן וקטינג שרי, בני זוג מפילדלפיה, לא ישכחו לעולם את הלידה של תינוקם השני. השניים היו במושבים הקדמיים של רכב חשמלי מסוג טסלה, כאשר עשו את דרכם אל גן הילדים בו לומד בנם בן השלוש.

במהלך הנסיעה נאלצו בני הזוג שרי לעמוד בפקק ארוך, כאשר לפתע חשה ירן בצירי לידה מתקדמים. בני הזוג הבינו כי הם לא יצליחו להגיע אל בית החולים בזמן, וקטינג שרי החליט להציב את רכב הטסלה על נהג אוטומטי וכיוון אותו אל בית החולים הקרוב, הנמצא מרחק 20 דקות נסיעה.

לאחר מספר דקות, כאשר התנועה עדיין לא זזה, החליטו בני הזוג שלא להמתין יותר ולנסות לבצע את הלידה בתוך הרכב, שהיה על נהג אוטומטי.

"המשכתי להציץ בזמן ההגעה המשוער אל בית החולים וראיתי שהוא בקושי זז. לא ידעתי האם עליי לדחוף את התינוק או להחזיק את עצמי. בסוף אמרתי לבעלי 'אנחנו עושים את זה' והתחלתי לדחוף את התינוק כלפי חוץ", סיפרה ירן שרי בת ה-33 למגזין "פיפל".

גם קטינג סיפר על החוויה ואמר כי "היא לחתה את היד שלי כל כך בחוזקה עד שחשבתי שהיא הולכת לשבור אותה".

בסופו של דבר נולדה בתם התינוקת מיד כאשר בני הזוג הגיעו אל שערי בית החולים, והאחיות שהמתינו להם בחניה חתכו את חבל הטבור כאשר ירן עדיין יושבת על המושב הקדמי והתינוקת בידה. "ברגע שרופא הילדים אמר "היא בריאה, מזל טוב", זו היתה אנחת רווחה עצומה", סיפר ירן שרי.

בני הזוג הפכו בתוך זמן קצר לאטרקציה עצומה, כאשר אורחים רבים ואנשי הצוות הרפואי הגיעו לחדרה של ירן שרי על מנת לצפות ב"תינוקת הטסלה" הראשונה בהיסטוריה.