אלמוג בוקר
אלמוג בוקר צילום: Moshe Shai/FLASH90

תקרית חריגה: העיתונאי ומגיש הטלוויזיה אלמוג בוקר פונה אתמול (ראשון) לבית החולים באמצע שידור תוכניתו בערוץ 13.

בפוסט שפרסם בפייסבוק הודה בוקר לישראלים רבים שהתעניינו בשלומו: "אני בבית ומרגיש הרבה יותר טוב. תודה רבה לכולם על האהבה והדאגה.

"מרגיש שחייב לכם הסבר, אז הנה", כתב בוקר, "כמה דקות לפני שידור התוכנית שלי בשעה 15:00 התחלתי להרגיש כאבי בטן חזקים, אבל חשבתי שזה עניין של כמה דקות ויעבור. נכנסתי לאולפן ומרגע שהתחיל השידור, הכאב התעצם.

"ניסיתי למשוך במשך 20 דקות ונעזרתי גם במתן חודורוב וליאור ורוצלבסקי ששאלו את השאלות במקומי, אבל בשלב מסויים הרגשתי שאני עומד להתעלף מכאב וכשיצאנו לחצי דקה של הפסקת פרסומות פשוט יצאתי מהאולפן''.

עמיתו לחדשות 13 מתן חודורוב ''תפס פיקוד'' והתיישב על עמדת המגיש: "למזלי, מתן חודורוב האלוף ישב לידי ופשוט לקח את זה משם. הכאב היה בלתי נסבל, עד כדי בכי. לא משהו שהרגשתי בעבר. כואב ומפחיד. במערכת הזמינו את מגן דוד אדום, שהגיעו מהר מאוד והצוות פינה אותי באמבולנס.

"כמה שעות לאחר מכן, כבר הרגשתי הרבה יותר טוב. אז מה זה היה? הרופאים מעריכים מהבדיקות שזה אבן בכליות שירדה בשתן (אחד הרופאים הגדיר זאת: 'הכי קרוב לצירים שגבר ירגיש') ועוד איזה משהו שיצריך בהמשך ניתוחון. שוב תודה גדולה לחברים במערכת חדשות 13, לצוות המופלא של ברזילי (העומס נוראי ממש, ולמרות זאת הצוותים עושים את הכל בסבלנות ובאהבה- לכולם) ולכם על הדאגה והאהבה'', הוסיף בוקר.