מזכירות סיעת הליכוד התכנסה אחר הצהריים (שלישי) לדיון שעלה במהירות לטונים גבוהים במיוחד מצידה של ח"כ מירי רגב שטענה כי יו"ר המזכירות ישראל כ"ץ שיבץ אותה באופן מכוון בין אחרוני הדוברים.

השניים התעמתו גם על הצעת החוקה להרחיק מהמפלגה את מי שעזב את הליכוד לשמונה שנים.

ח"כ כ"ץ אמר כי "ברמת המזכירות זה עבר וברמת החוקה זה פרוצדורה". רגב ענתה לו, "תכף אני אגיב על זה". כ"ץ השיב בטון זועם: "אני אגיב על זה עכשיו כי אני יו"ר מזכירות הליכוד". רגב ענתה, "אל תצעק עליי".

ח"כ קטי שטרית ניסתה להרגיע את הרוחות. "המצב בקואליציה רעוע אבל כשהם רואים את המריבות בליכוד הם אומרים לעצמם נחזיק עוד טיפה מעמד עד שהליכוד יתפרק. זו המטרה של שקד, ליברמן וסער. אסור לנו לתת להם את זה וצריך להתאחד סביב נתניהו".

עובד חוגי, חבר מזכירות הליכוד נזף בחברי הכנסת: "אתם מתקשקשים פה. תתעוררו כבר. אני שמח שאנחנו באופוזציה כי סוף סוף הנבחרים מלמדים אותנו איך לשלוט".

בתום הישיבה פרסם ח"כ כ"ץ הודעה בה נכתב, "נוכח הארועים האחרונים ובראשם הפגיעה הקשה בדמוקרטיה והעלייה ביוקר המחייה, יו"ר מזכירות הליכוד ח"כ ישראל כ"ץ כינס אחה"צ בגיבוי יו"ר התנועה בנימין נתניהו את חברי מזכירות הליכוד, כדי להיערך עם כל כוחה של התנועה ולהוביל מערכה להצלת הדמוקרטיה".

"המטרה שלנו כליכוד היא לא לחכות לבחירות הבאות, תפקידנו וחובתנו לפעול כאן ועכשיו כדי להחליף את הממשלה בכנסת הנוכחית. כיום, ממשלת ישראל שבויה בידי התנועה האיסלאמית, אבוי לנו אם נצטרך לחכות לנובמבר 2025 כדי להחליף את ממשלת בנט-לפיד-עבאס. נקיים בקרוב ישיבת המשך ונצא עם תוכנית עבודה מסודרת כדי לדאוג לא לאבד את ארצנו האהובה. נמשיך לעשות הכל, גם מהאופוזיציה, כדי לשרת את אזרחי מדינת ישראל", לשון ההודעה.