ח"כ מירי רגב (הליכוד) סיירה אתמול (ראשון) ביישוב עמיחי יחד עם פורום ציון וירושלים במפלגת הליכוד, וראתה מקרוב את ההשתלטות הפלסטינית הלא חוקית על יהודה ושומרון.

"הפלסטינים מקימים מדינה מהגליל לנגב דרך יו"ש, הבקעה וירושלים", אמרה ח"כ רגב בעמיחי. "יש כאן סכנה אמיתית על מדינת ישראל. הרשות הפלסטינית בונה בפועל מדינה בתוך מדינה. ישראל נרדמה בשמירה".

"אני יודעת שכשמדברים על יהודה ושומרון חלקכם מפנים את הגב ואומרים - עזבו אותנו מיו"ש", הוסיפה. " אבל אנחנו לא באנו להתעסק עם יהודה ושומרון אנחנו באנו להתעסק עם אסטרטגיה פלסטינית לחבר וליצור את המדינה הפלשתינית דה פקטו, לחבר את הגליל לבקעה לנגב. דרך יהודה ושומרון".

"צריך להעיר גם את המערכת הביטחונית, גם את המערכת המדינית, ולמנוע מצב שבונתית הופכים את היישובים היהודים למובלעות בתוך שטח פלסטיני אגב למה שהוחלט בהסכמי אוסלו גם ככה הוא גרוע שלא משרת את מדינת ישראל. כ מירי רגב.

יו"ר פורום ציון וירושלים אביחי בוארון: "אני רוצה להודות לחברתנו ח"כ מירי רגב, הגיע היום לסיור שטח כדי לראות איך באמת הרשות הפלסטינית מנצלת את התנאים שניתנו לה בהסכמי אוסלו ומחברת את שטחי A ו-B אחד לשני דרך שטח C כדי ליצור רצף התיישבותי פלסטיני במטרה ליצור מדינה בתוך מדינה".

אמרו, "המאבק הזה קשור ישיר למאבק שמתקיים בתוך הערים המעורבות. זה יש פה מאבק של ערבי ישראל ופלסטין נגד ישראל ומדינת ישראל. כמו שיש לנו את האיום האיראני מבחוץ, יש לנו את האיום הפלשתיני מבפנים. מדינת ישראל נרדמת בשמירה ולא מתמודדת עם זה הדבר הזה.

צילום:
צילום: