יאיר נתניהו
יאיר נתניהוצילום: Avshalom Sassoni/Flash90

בבית משפט השלום בכפר סבא התקיים הבוקר (שלישי) בדיון בתביעת דיבה שהגישה פעילה ''כחול לבן'' דנה כשדי נגד יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו.

לטענת כשדי, יאיר רמז שהיא מקיימת קשר מיני עם בני גנץ, יו"ר כחול לבן.

נתניהו העיד: "אני לא צריך לחשוב כל ציוץ בתור עבודת דוקטורט. הצחיקו אותי הטיעונים שלה למה גנץ צריך להיות ראש ממשלה. אבא שלה כתב עליי פוסט דיבתי ובו תגובות שקוראות לרצוח ולא נוס אותי ואת אמא שלי. אם הסיפור הזה מפריע לה, למה היא מתראיינת. בכל מקום? ברור שהמטרה שלה היא רק פרסום", טען בנו של ראש האופוזיציה.

בחודש דצמבר נקנס יאיר נתניהו ב-2,000 שקלים סקול אי התייצב לדיון קדם-משפט בעניין תביעתה של דנה כשדי. השופט דחה את אישור המחלה שהציג פרקליטו של נתניהו עורך הדין יוסי כהן.

עו"ד לוינטל, עורך הדין של כשדי, טען כי "למר נתניהו יש היסטוריה של אי הגעה לדיונים. בדרך כלל הוא נתבע תביעות דיבה והוא לא מגיע.

עו"ד יוסי כהן, המציג את יאיר נתניהו, השיב: "רק אתמול בלילה נודע לי שהוא חולה. אני מנהל תיקים ללא נוכחות השתתפות או עניין. לא שמעתי שקובעים כשמישהו חולה".

כזכור, דנה כשדי הגישה תביעת דיבה על סך חצי מיליון שקלים נגד יאיר נתניהו, בטענה כי הציג אותה כמאהבת של גנץ. לטענת כשדי היא פעילה למען בעלי חיים שהתנדבה לעזור למפלגת כחול לבן על הבחירות לכנסת.