מרים פרץ ואפרים מורנו
מרים פרץ ואפרים מורנוצילום: באדיבות המצולם

כלת פרס ישראל מרים פרץ, "אם הבנים", נפרדה בחום מאפרים מורנו, מי שייסד את חשבונותיהם הפופולריים של פרץ ברשתות החברתיות.

מורנו, מנהל ציון קבר שמואל הנביא, "הביא" את מרים פרץ לפייסבוק לפני כחמש שנים, ומאז היא צברה כמעט 177 אלף עוקבים, לא כולל העוקבים הרבים ברשתות החברתיות האחרות. מורנו עשה את תפקידו בהתנדבות מלאה.

"דף זה נוהל באהבה, במקצועיות וברגישות על ידי אפרים מורנו היקר והאהוב שהקים את הדף ואת כלל הפעילות שלי ברשתות החברתיות", אמרה פרץ וסיפרה כי "אפרים עשה זאת בהתנדבות מלאה ובשותפות מלאה עימי. עתה, אפרים מסיים את התנדבותו כאן וממשיך לפעול באהבה למען עם ישראל.

"אני מבקשת להודות לו על שנים של חברות ושיתוף פעולה. על הזכות להכיר אדם רגיש שליווה אותי ואת משפחתי בכל השנים הללו. אני מודה על הפעילות למען מדינת ועם ישראל ולמען חיזוק הרוח של אזרחי המדינה. זו היתה תקופה משמעותית בחיי ולאפרים היה חלק גדול בה. מאחלת לו בריאות והצלחה בכל מעשי ידיו''.

החל מהיום תנהל את דף הפייסבוק שיר גרשון והיא תעשה זאת בהתנדבות מלאה. פרץ סיפרה כי "ההכרות שלי עם שיר היא רבת שנים גם בהיותה תושבת הישוב שלי. אני מבקשת להודות לשיר על תפעול דף הפייסבוק והרשתות החברתיות, ותאמינו לי - אני לא יודעת באמת איך עושים את זה. כמה טוב שבחיינו אנו פוגשים אנשים טובים כמו אפרים ושיר", הוסיפה פרץ.