ערבליך, נוימן ושריד בחממת הקנאביס הרפואי
ערבליך, נוימן ושריד בחממת הקנאביס הרפואי צילום: באדיבות המצלם

ארגון 'למענכם' המסייע בייעוץ רפואי ישתף פעולה עם חברת הקנאביס הרפואי 'שיח מדיקל' על מנת להכיר את התחום מקרוב כדי לייעץ לחולים הזקוקים לכך.

בארגון אומרים כי שיתוף הפעולה נועד לפזר את מסך העשן של חולים קשים הנזקקים לטיפול בקנאביס רפואי כדי לשפר את איכות חייהם והיכולת שלהם להתמודד עם המחלה.

בימים האחרונים נערך סיור של יו"ר ארגון 'למענכם' יוסי ערבליך וסגן נשיא הארגון ד"ר גדי נוימן - סגן המנהל הרפואי של בית החולים בילינסון, במתקן הגידול של 'שיח מדיקל'. בסיור בחממות, הציג שי אברהם שריד מבעלי החברה, את תהליך הגידול והייצור, וכן מחקרים פורצי דרך בטיפול במחלות קשות שונות בהם החברה מעורבת.

לאחר מכן נערך מפגש במשרדי הארגון למספר יועצים רפואיים יחד עם שי אברהם שריד מבעלי 'שיח מדיקל' שהעביר הדרכה ליועצי הרפואה ורופאי הארגון על תחום הקנאביס הרפואי. היועצים שמעו על הזנים השונים של הצמח ולמה כל אחד מהם מסייע, כיצד מקבלים רישיון לקנאביס רפואי, אילו מחלות ומצבים רפואיים יכולים להיעזר בצמח וכיצד מצמצמים את תופעות הלוואי.

לדברי ערבליך, חתן אות הנשיא להתנדבות: "קיימת חשיבות רבה מאוד ליידע הרב של 'שיח מדיקל' ולהבנה שלנו במסגרת הפעילות על עולם הקנאביס הרפואי, משום שמעבר להכוונה של החולים עלינו ליידע אותם באמצעים העומדים לרשותם להקלה בכאב אותו הם חווים".

שי אברהם שריד מבעלי 'שיח מדיקל': "ישראל נחשבת לאחת מהמדינות המתקדמות בתחום הקנאביס הרפואי, עם מחקרים רבים המוכיחים את יעילות ובטיחות המוצרים ואת ההשפעה החיובית המשמעותית שיש להם על חולים במגוון מחלות קשות. שיתוף הפעולה המבורך עם 'למענכם' ינגיש את המידע הרב שנצבר בחברה ויעמיד אותו לטובת החולים ובני משפחותיהם, על מנת להקל עליהם את ההתמודדות עם המצב הרפואי המורכב שלהם".