ארז תדמור, אחד המתמודדים בפריימריז בליכוד השתתף בכנס הבינלאומי לשמרנות בתל אביב של TA Intl. Salon, שיבולת, סלע מאיר ו-CPAC.

"הימין היום בשל ומבין ותובע לעשות שינויים שלפני חמש או שבע שנים הוא לא הבין. קבוצה ימנית עשתה עבודה גדולה והעמידה של הימין מול מסע הציד שמנהלים נגד נתניהו ובוחריו הביאו למצב שהמחנה בשל, אבל הוא צריך מנהיגות נכונה שתוביל אותו", טען תדמור.

לדבריו, "אין ספק שהישיבה באופוזיציה עזרה לחדד את המצב ולחשוף את הצביעות והסטנדרטים הכפולים של השמאל. זה עזר בעיקר להסביר למיעוט הקטן בימין שעוד לא הבין, את מה שהיה צריך להבין".

תדמור מגיב לטענה שהליכוד היה בשלטון 12 שנה ולא עשה צעדים נחרצים לתיקון מערכת המשפט. "לא עשו מספיק, להגיד שלא עשו כלום זה לא נכון. בתחום של ההתמודדות מול מערכת המשפט המצב הלך והחמיר. נתניהו חטף את כתבי האישום ומסע הציד נגדו, בגלל שניסה לפתוח את שוק התקשורת. התקשורת היא השכפ"ץ של האוליגרכיה המשפטית שמרגישה עליונה מעל הציבור. ברגע שהם הרגישו שההגמוניה התקשורתית בסכנה הם מיהרו לעשות מעשה".

הוא מציין כי "אין אדם אחד שיכול להיות פיתרון הקסם לבעיות במערכת המשפט. הליכוד צריך להביא את הנבחרת הכי טובה למאבק קשה. השמאל לא יוותר על הכוח שהוא גזל בעורמה ואנחנו צריכים להיאבק להחזרת הריבונות לעם".