גיטי קליינרמן, אימו של הנער מוישי בן ה-16 שנעדר מביתו כארבעה חודשים, מתייחסת הבוקר לחשיפת שמו של העצור סולומון אברמוב.

"כבר מזמן שמעתי את השם. מוישי דיבר עליו", חושפת גיטי בראיון לכאן ב', "אבל אני מעדיפה לא לדבר על אנשים. כל אחד יכול לעשות את התשובה שלו".

לסיום אמרה גיטי כי היא מודה לכוחות המשטרה. "אני לא מרפה עד שלא אראה את מוישי בבית. אני רוצה שהוא יחזור לאמא חזקה".

כזכור, אמש (רביעי) הותר לפרסום כי סלמון אברמוב, בן 35 מירושלים, הוא אחד החשודים במעורבות בהיעלמות הנער מוישי קליינרמן.

ביום שני עצרו חוקרי היחידה המרכזית של מחוז ש"י במשטרה אדם, שעל פי המידע שברשותם, נהג להסתובב באזור מירון. הוא נחקר במהלך לילה שלם, אולם לא סיפק מידע שהוביל להתפתחות כלשהי בפרשה.

מדובר בחשוד השלישי שנעצר ונחקר במסגרת החיפושים אחרי הנער.

משפחת קליינרמן מסרה בתגובה: "היחידה החוקרת נמצאת בקשר רצוף עימנו ומעדכנת אודות ההתקדמות בחקירה, והכל במסגרת המותרת בהתאם לצו איסור הפרסום שבתוקף עד 10.08.22. אנו רואים מחויבות עמוקה של כל העוסקים בפרשה החל מרמת המפכ"ל, מפקד המחוז ,ראש הימ"ר ועד אחרון שוטרי היחידה החוקרת. אנו סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי הנעדר מזה 124 יום ולהשיבו הביתה, ובהתאם אנו דורשים כי הנושא לא ירד מסדר היום".

"במקביל, אנו שוב פונים ל שר הבטחון ולרמטכ"ל שיאפשרו ליחידות המיוחדות לאיתור נעדרים של הצבא לסייע באיתור מקום הימצאו של מוישי. טרם קיבלנו התייחסות כלשהי לפנייתנו לשר הבטחון גנץ שנעשתה לפני למעלה משלושה שבועות לסייע למשטרה באמצעים שבידם. אנו מודים לעם ישראל ומבקשים שימשיך להתפלל לחזרתו של מוישי שלנו הביתה", לשון תגובת המשפחה.