ח"כ ניר ברקת
ח"כ ניר ברקת ערוץ 7

חבר הכנסת ניר ברקת מהליכוד מספר על הניסיון לפגוע בו לקראת הפריימריז בליכוד. בריאון הוא טוען כי הדבר פוגע בעיקר בגוש הימין.

ברקת התייחס בתחילה לבעלי העבר הפלילי שמתמודדים על מקום ברשימת הליכוד: "אני מגנה את המעשים האלה ולא אבחר בהם", הא מסביר בראיון לגל"צ, "אבל מתעסקים בזוטות - כל אחד רשאי להגיש את מועמדותו והליכודניקים בחכמתם ייצרו את הנבחרת הטובה ביותר".

בנוגע לניסיון לפגוע בו לקראת הפריימריז הוא אומר: "זה נכון שיש כמה עסקנים שמנסים לפגוע בי, אבל זו לא תהיה פגיעה רק בי. אם הרשימה לא תהיה מספיק אטרקטיבית - הליכוד ישלם את המחיר".

בראיון אמש (שלישי) ל-103fm אומר ברקת: "פריימריז הם תהליך מרתק, אתה מחויב לרדת לשטח. אתה רואה שהליכודניקים חכמים ומרכיבים רשימה איכותית, כל המדינה מסתכלת איך ייראה הרכב הרשימה של הליכוד, שיקרין מאוד על מה שיקרה ב־1 בנובמבר".

"היעד שלנו בפריימריז הללו הוא לשים נבחרת שיודעת להביא קולות לליכוד. יש עסקנים שרואים שאני חזק, ומנסים לנצל את ההזדמנות לפגוע בי כדי שלא אהיה גבוה ברשימה אך זו לא פגיעה בי, זו פגיעה בליכוד וגם בנתניהו ביכולתו להקים ממשלה".

"כולנו היום צריכים לשים את כל היריבויות האישית בצד", הבהיר ברקת בראיון, "תפקיד נבחרת הליכוד היא לדעת לעבוד יחד, לגבות את נתניהו, ולהראות מנעד רחב. אנחנו צריכים להביא 2-3 מנדטים מהצד השני, מאנשי הימין שעזבו אותנו. אדבר אל אותם אנשים שעברו טראומה, מצביעי ימין שהצביעו למפלגות אחרות, הניסיון כשל. הטראומה של אובדן עשתונות טוטלי, מחירים מרקיעי שחקים ואובדן משילות, על הטעות הזו אסור לחזור. אני רואה בפריימריז הללו הזדמנות".

בהמשך, הדגיש ח"כ ברקת באשר למצב הביטחוני כי: "היום התעוררנו למתיחות חדשה שמדי פעם מגיעה. אנחנו לא ערוכים למלחמה הבאה, שעלולה להתלקח כל רגע. נותקף מלבנון, עזה, אינתיפאדה ביהודה ושומרון, מה שהיה לנו בשומר החומות זה פרומו. אני מסתובב חמוש כל הזמן. מי שחושב שהאירוע הבא יהיה כמו הקודם כנראה לא מבין את גודל המשימה שלפנינו".