הרב צבי טאו
הרב צבי טאוצילום: יהונתן גוטליב

מנהיגה הרוחני של מפלגת נעם הרב צבי טאו אומר שמפלגת נעם צריכה להמשיך ולרוץ בבחירות גם אם יש סכנה שגוש הימין ייפגע, כך פרסם כתב חדשות 12 יאיר שרקי.

על פי הדיווח, הרב טאו אמר כי "הסכנה של השתלטות התרבות הפוסט מודרנית היא סכנה קיומית למדינת ישראל ואנחנו רואים שרק נעם ואבי מעוז מוכנים להתמודד איתה. אנחנו צריכים לעשות כל דבר בכדי להגדיל את הסיכוי שאבי מעוז יהיה בכנסת הבאה. כל העמדה המפחידה והמאיימת שנבנית בנו על ידי כל אנשי העלמא דשיקרא לא צריכה להבהיל אותנו. זה בניין קלפים, זה בניין שאין לו כלום ורק מעמיד אימות ופחדים, צריך להתמלא באומץ ובאמונה שאנחנו מי שדבק באמת, הוא לא מפחד מכל השקרנים שעומדים בדרך".

הוא נשאל מה יקרה אם המפלגה לא תעבור את אחוז החסימה והשיב, "בטוח נעבור את אחוז החסימה. רק האמת. גם הסיכוי לפגיעה בגוש הימין מוצדק למען המטרה ההכרחית שנעם תיכנס לכנסת ותבלום את התרבות הפוסט מודרנית. אתם תראו שלא רק שנעם לא תבזבז קולות, אלא היא עוד תביא ברכה גם למה שמכונה גוש הימין ובזכות המסירות נפש של נעם יהיה רוב לגוש הימין, ואנחנו מביעים את האמת שכל ישראל יודע ומאמין ורוצה והוא מפחד. הוא מפחד לחשוב על זה , מפחד לטהר את זה. גם שדרנים שעובדים בשביל הכסף ובשביל העלמא דשיקרא ואין להם כלום".

לדברי הרב טאו, "האמת נמצאת ורק צריך להוציא אותה אל הפועל. והיא עומדת וזועקת מכל איפה שאתה מסתכל. מכל התרבות, מכל הפינות - התרבות הזאת היא מוחדרת באופן מלאכותי בשקרים ובתרמית בשביל שאנחנו נתכחש לעצמנו ולא נהיה מה אנחנו באמת, ולא נאמר את האמת של הרוח הציונות האמיתית המקורית הנשמתית הקדושה והטהורה. וזה מה שצריך לפרוץ, וזה מה שצריך להתגלות. באנו לעולם כדי לקדש שם שמיים, להאיר את העולם, ולהאיר את מחשכי העולם, ולפרוץ את הדרך לאור הגדול של אור ישראל, אור חירות ישראל, אור האמונה, אור הקדושה, אור התורה, אור ה' שחייב להתגלות. בית יעקב לכו ונלכה באור ה'".