נחש. אילוסטרציה
נחש. אילוסטרציהצילום: iStock

בני משפחתה של ג'ארה, תושבת אינדונזיה בת 54, התלוננו כי היא נעלמה ביום שישי האחרון זמן קצר לאחר שנכנסה למעבה יער ליד ביתה באי סומטרה.

התושבים המקומיים החלו בסריקות בניסיון למצוא אותה, ולאחר יומיים התגלה המראה המזעזע. קבוצת מקומיים שעסקה בחיפושים אחרי ג'ארה מצאו נחש פיתון ענק באורך 6.7 מטרים כאשר בטנו נפוחה בצורה חריגה. לאחר שחתכו את בטנו של הנחש, הם נחרדו לגלות בתוכה את גופתה של ג'ארה שנטרפה בעודה בחיים על ידי הזוחל הענק.

ראש הכפר בו מתגוררת ג'ארה אמר כי הנחש הענק ככל הנראה כרך את עצמו סביב גופה של ג'ארה וחנק אותה למוות, ולאחר מכן אכל את גופתה. "הסבתא בת ה-54 מתה ככל הנראה בייסורים שנמשכו שעתיים ואולי יותר", אמר ראש הכפר.

הוא הוסיף עוד כי "הקורבן לא חזרה הביתה לאחר שנפרדה ממשפחתה כדי ללכת ליער לאסוף גומי מעצים ביום שישי. משפחתה דיווחה לאחר מכן על היעדרותה לרשויות המקומיות, ומאז נערך חיפוש. תושבים הרגו את הנחש וחתכו את בטנו. כולם נדהמו. התברר שהאישה שחיפשנו נמצאת בבטן הנחש".

ההערכה היא כי הנחש גרם לחנק של ג'ארה לאחר שכרך את עצמו סביב גופה, ולאחר שמתה הוא בלע אותה בשלמותה. היא נמצאה בתוך גופו של הנחש כאשר היא עדיין לובשת את הבגדים איתם יצאה ליער.