אמילי עמרוסי
אמילי עמרוסיצילום: אריק סולטן

אשת התקשורת הדתית אמילי עמרוסי פרסמה הבוקר (רביעי) פוסט תמיכה במפלגת הבית היהודי.

"הקול שלי הולך לנשים האלה, שמייצגות את העמדות שלי מצוין", כתבה עמרוסי ותייגה את השרה איילת שקד ואת המועמדת עו"ד ניצנה דרשן לייטנר.

שקד כתבה בתגובה: "תודה רבה אמילי. אני רואה שיותר ויותר נשים חוזרות הביתה ותומכות בבית היהודי. יש לנו באמת נשים נפלאות ברשימה".

שקד מבהירה: רצה עד הסוף

אמש הצהירה שקד שהיא מתכוונת להשלים את המירוץ לכנסת ולא לפרוש, למרות הנתונים בסקרים לפיהם המפלגה אינה קרובה לעבור את אחוז החסימה.

"החל מרגע פרסום הידיעות שאני שוקלת לפרוש, אני מקבלת דחיפה אדירה מהציבור. דחיפה אדירה המלווה בדאגה גדולה. ביממה האחרונה, הפרסומים הביאו לתזוזה בקרב הציבור האידיאולוגי שנפשי נקשרה בנפשו, פתאום חדרה ההכרה שהנה, נותרנו בלי פתק בקלפי. מבט ימינה, מבט שמאלה, ומופיעות רק דמויות שמעולם לא הצבענו להן ולעולם לא נצביע עבורן. אלה מאז ומעולם היו ימין חזק בדיבורים, ואלה אינם מייצגים את הממלכתיות עליה גדלנו ובשמה אנו מוכנים למסור את נפשנו. אני כאן כדי לעצור את חרושת השמועות – אני רצה עד הסוף", הבהירה שקד.

"יש שדיברו פעם על מסעות צייד. מסע הצייד שאני עוברת הוא מטורף שבעתיים. כוחות גדולים אשר יום וליל מנסים לעשות הכול על מנת לשבור אותי. אני מישירה מבט בגאווה היום ואומרת לא תצליחו, וגם אם מצלמים אותי לפעמים ברגע של חולשה זה רק רגע והוא אנושי.כל חיי הבוגרים, מגולני, דרך ישראל שלי, שרת משפטים, שרת פנים וחברת קבינט, לא הרמתי ידיים. שילמתי על כך מחירים אישיים ומחירים משפחתיים. תל אביבית ימנית אף פעם לא היה טרנד פופולרי במיוחד. אבל תמיד נשארתי נאמנה לערכים שלי, ואני לא מרימה ידיים", הוסיפה.