ח"כ יואב בן צור
ח"כ יואב בן צורצילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

השר במשרד הרווחה יואב בן צור מש"ס מפרט את התוכניות שאותן הוא יישם בתפקידו ומבטיח "לעבוד לטובת כלל ישראל".

"יוקר המחיה הוא הנושא הבוער ביותר לאזרחי ישראל, כל ילד שלישי במדינת ישראל רעב, זה נתון שאמור לזעזע את כולנו", פתח בן צור את דבריו ברדיו 'קול חי'. "תלושי המזון הם האוכל והחלב של עשרות אלפי ילדים שאין להם מזון בסיסי ועולים לישון רעבים. נפעל להקמת הרשות למלחמה בעוני. וניתן מענה מיידי לאותן משפחות".

השר מנה את התוכניות שלו למען הציבור: "אני אטפל בנושא ביטוח לאומי ואפשרויות התעסוקה וההכשרות המקצועיות. נדאג להכרה בתעודות שמקבלות בנות סמינרים. נעמוד מול המעסיקים כדי לבצע השמה של אנשים בתעסוקה שמתאימה להם לפי השכלתם, עם שכר הוגן".

לדבריו, "יש מספיק מקומות עבודה ונעודד מעסיקים לקלוט את כל מי שמתאים ללא אפלייה מגזרית. נתכלל את פעילות משרדי הממשלה ונוריד חסמים בהכשרות והשמה מקצועיות".

לסיום הוא שולח מסר מרגיע לחוששים מהממשלה: "בתקשורת מציגים אותנו כממשלה קיצונית שהולכת לעשות מהפכת עולם. ההיפך הוא הנכון - באנו לעבוד לטובת כלל ישראל ונהיה ממשלה לאומית, מתונה ומכילה, לא נעשה דברים קיצוניים, ולא נפלה מגזרים. לצד זה נעמוד כחומה בצורה על שמירת הצביון היהודי ומסורת ישראל שהיא אבן היסוד שעליה מדינת ישראל הוקמה."