ראשי נחלה ומשפחות אביתר עם השר גולדקנופף
ראשי נחלה ומשפחות אביתר עם השר גולדקנופףצילום: דוברות

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף נפגש היום (רביעי) בלשכתו עם יו"ר תנועת 'נחלה' דניאלה וייס וצבי אלימלך שרבף יחד עם חברים בתנועה וגרעין משפחות אביתר והבטיח לעמוד לצדם ולפעול לחיזוק ההתיישבות.

"שמחתי לפגוש כאן צוות מסור ונאמן לאדמות ארץ ישראל המקיים במלוא מובן המילה את הפסוק שנאמר בתורתנו הקדושה 'כי לך ולזרעך אתן את הארץ הזאת', הם מיישמים בפועל את הפעולות האלה ועושים את כל מה שאפשר כדי ליישב את ארץ ישראל. תקוותם היא באמת ליישב את כל ארץ ישראל אפילו במחיר של מסירות נפש", אמר גולדקנופף.

השר הצהיר: "אנחנו כאן - יהדות התורה ובפרט חברי אגודת ישראל נעשה ונשתדל בכל כוחנו לעמוד לעזרתכם יחד עם השרים והחברים בממשלת ישראל שהם תנועת הימין וביחד עם ראש הממשלה".

"אני מעריך מאוד את הצוות של התנועה שלכם מתנועת נחלה ובראשם את הגברת דניאלה וייס שאני פוגש אותה לראשונה אבל אני רואה שהדברים יוצאים מהלב", הוסיף.

לדבריו, "קשה לי לעמוד במחיצתכם, אתם עומדים במקום כזה קדוש, אבל נעשה כל מה שאפשר מצדנו כדי לעזור לכם לחזור ליישוב אביתר, כמו שאתם רוצים, לחזק עוד ישובים נוספים שכבר הובטחו וניתנו לכם".

"נקווה שהקדוש ברוך הוא יהיה בעזרתנו ונוכל לברך עוד מעט בפסח על הזבחים ועל הפסחים יחד עם משיח בן דוד, שכתוב בגמרא שאין בן דוד בא אלא בערבי שבתות ובערבי פסחים ואולי הערב פסח הקרוב יהיה זמן גאולתנו וכל הארץ תעמוד לרשותנו", סיכם.