חברת הכנסת טלי גוטליב (הליכוד) מותחת ביקורת על חברי ממשלתה שלא מפטרים את היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה שלטענתה היא מינוי פוליטי של גדעון סער.

גוטליב אמרה בעמדת ערוץ 7 בהפגנת המיליון בירושלים על מאות האלפים שהגיעו: "אני פה בזכותם אני הפה שלהם, אני לא על כיסא פרטי, אני נבחרת ציבור על ידי האנשים האדירים האלה ואני מחויבת להם ולהבטחות שלנו, זה הדבר הכי חשוב שפוליטיקאי צריך לזכור, זה לא של אבא שלו ולא של אמא שלו, זה לגמרי של העם שלו".

על תחושות בציבור שהם אזרחים סוג ב אמרה: "הם צודקים, חד וחלק צודקים, אם אני בממשלת ימין לא מסוגלת לפטר את היועצת המשפטית לממשלה שהיא מינוי פוליטי של גדעון סער אז אנחנו סוג ב".

היא נשאלה האם מנסים לפטר את היועמ"שית וענתה: "לא, אני אומרת ואומרת אבל אני לא חברת ממשלה, אני חברת כנסת, אני אזכיר לחברי בממשלה את חובתם, שוב ושוב ושוב".

גוטליב נשאלה האם נתניהו הוביל את הימין בדרך הנכונה זאת בזמן שנתנו לאלימות ולמפגינים לנצח: "בנימין נתניהו הוא מדינאי פנומן, אבל גם הוא לא מאמין שההפגנות והמחאות תפסקנה אם אנחנו ניכנע חד צדדית".

היא סיכמה: "אני אומרת, זה לא משנה מה נעשה, האופוזיציה תהיה עסוקה במיטוט ממשלת הימין ולזה לא ניתן להם יד".

לסיום היא נשאלה מה המסר של מאות האלפים שהגיעו: "האזרחים האדירים שנמצאים פה באו להזכיר לנו את חובתנו לפעול לכינון וחיזוק ממשלת ימין שתהיה ימנית על מלא, זאת חובתנו".