היי קוקיז
היי קוקיזצילום: עוז אוחיון

היי קוקי׳ פתחו את הסניף השני שלהם בשוק מחנה יהודה ומציעים בתפריט מגוון רחב של קוקיז במילויים ותוספות, גלידות משובחות, קוקילידות, משקאות מיוחדים וקינוחי עוגיות מטורפים.

בתפריט של היי קוקי תמצאו סוגי עוגיות שונים, עוגיות שוקולד צ’יפס, עוגיות אמסטרדם, עוגיות פאדג' שוקולד ועוגיות סטייל ניו יורק.

בתפריט עוגיות השוקולד צ’יפס תמצאו כמובן את עוגיית שוקולד צ'יפס הקלאסית, עוגית ס'מורס עם מרשמלו שרוף נוטלה וחמאת בוטנים, עוגית קורנפלקס עם חלב, עוגית פיסטוק ושוקולד לבן, טופי קרמל מלוח ועוד. בגרסה המושחתת יותר תמצאו עוגיות שוקולד צ’יפס ממולאות מבפנים כמו עוגית במבה נוגט, שוקולד צ’יפס ממולאת נוטלה ועוד.

בתפריט עוגיות האמסטרדם המפורסמות תמצאו מילויים מגוונים כמו קרם קינדר, בייגלה מלוח ושוקולד לבן וכו', כאשר כל עוגיה מגיעה עם טופ ייחודי משלה.

היי קוקיז
היי קוקיזצילום: עוז אוחיון

מחיר העוגיות לכבוד הפתיחה נע בין 10-15 ש"ח והן נמכרות במארזים שניתן להזמין גם במשלוחים.

את "היי קוקי" פתחו חן ואבי סבידלר בשנת 2020, מיד לאחר שנאלצנו לדחות את חתונתם בשל התפרצות נגיף הקורונה. הרעיון לעסק נולד בתקופת הקורונה כשהחשק למתוק גבר אצל כולם והשניים החלו לייצר מארזי "עידוד לבידוד".

לאבי היה מתכון של סבו ז"ל לעוגיות שוקולד צ'יפס שהיה מרבה להכין איתו יחד מילדותו. אבי עבד על המתכון במשך כחצי שנה עד שהגיע לטעם מושלם, ומשם הורחב המגוון ל-4 סוגי בצק נוספים, כאשר חלקם טבעוניים.

בתפריט של היי קוקי ישנן כ-30 סוגי קוקיז. בתחילה עבדו חן ואבי רק באונליין ובמשלוחים באיזור ב"ש, לאחר שנה פתחו את הסניף הראשון בבירת הנגב, ולאחרונה פתחו את הסניף בשוק מחנה יהודה, צעד משמעותי מאוד עבור אבי, שהשוק בילדותו היה מקום שהרבה לטייל בו עם סבו ז"ל ולערוך איתו קניות לקראת השבת.

היי קוקי
היי קוקיצילום: עוז אוחיון

כתובת: התות 6, שוק מחנה יהודה
טלפון: 02-6330999
כשרות: רבנות ירושלים. יש עוגיות חלב ישראל ויש חלב נכרי.

משלוח גם דרך אתר העסק ודרך וולט.

שעות פעילות (בהרצה) א' 16:00-23:00, ב׳-ה׳: 12:00-23:00, ו‘ 09:30-15:30, ש׳: סגור