יענקי גולדהבר
יענקי גולדהברצילום: באדיבות המצולם

ברחוב החרדי כבר נוקטים בשמו של החרדי שצפוי להכנס לבית האח הגדול, לקראת העונה החדשה של התכנית שתשודר ב"רשת 13".

יענקי גולדהבר, צעיר חרדי מחסידות לעלוב, צפוי להיות, ככל הנראה הדייר החרדי הראשון בבית המפורסם במדינה.

בעמוד האינסטגרם "בטטת כורסה", שכבר הצליח בעבר לחשוף כמה מסודות תוכניות הריאליטי, נכתב היום: "פרסום ראשון - החרדי שייכנס לבית האח. תכירו את יענקי, חרדי צעיר, שאם לא יהיו שינויים ברגע האחרון ייקח חלק בקאסט העונה החדשה של האח הגדול".

עוד נכתב: "יענקי פתח את האינסטגרם ממש בחודש האחרון, כנראה לקראת כניסתו, ולדעתי הוא הולך להפתיע בגדול".

בתוך כך, רב הסלבס מרדכי חסידים קבע מזוזה היום (שני), כבכל שנה, בפתח בית "האח הגדול" בנווה אילן. הרב חסידים בירך על קביעת המזוזה בשם ומלכות, יחד עם המגישים גיא זוארץ, לירון ויצמן והעורך רועי עוז-פרבשטיין.

מגישי התכנית שמו את ידם על המזוזה ואמרו "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". רב הסלבס חסידים איחל "ברכה, הצלחה, שמחה והרבה רייטינג".

כפי שפורסם, בתכנית "האח הגדול" הקרובה יהיה בבית דייר חרדי שזהותו טרם פורסמה באופן רשמי. העיתונאי החרדי יאיר לוי, שהוזמן לאודישן לעונה החדשה של 'האח הגדול', הודיע כי הוא פורש מהניסיון להיכנס לבית הכי מפורסם במדינה מאחר ואין היתכנות לא להצטלם בשבת. בעונה הקודמת הוא עבר אודישן ופרש מיד לאחריו מאותה סיבה.

בשיחה עם ערוץ 7 הוא מציין כי מאחר ושבת היא סמל היהדות ואין היתכנות לא להצטלם בשבת, הוא החליט לפרוש. לדבריו, יתכן ואפשר למצוא היתר הלכתי לכך, אך בשל הנראות הוא החליט לוותר.