אילטסרציה
אילטסרציהאייסטוק

אנו חיים בתקופה שיש בה חוסר ודאות מסוים בתחום הנדל"ן. במצב כזה קיימת נטייה טבעית להימנע מעשייה, ולחכות עד שהדברים יתבהרו, אולם משקיעים מנוסים יודעים שכל תקופה כזו מייצרת הזדמנויות ייחודיות.

הזדמנויות אלו נובעות דווקא מהמצב שבו אנשים רבים 'יושבים על הגדר' ולא רוכשים, בעוד שהצורך בדירות במדינת ישראל רק גדל, כך שדי ברור שבשלב זה או אחר כל הממתינים יחזרו בחזרה לשוק הנדל"ן, והביקוש יזנק שוב.

אחד מסוגי הדירות האטרקטיביות להשקעה הוא דירת פריסל – מכירה מוקדמת מקבלן. כמובן שלא כל עיסקת פריסל היא אכן אטרקטיבית להשקעה, ולעתים יתכנו בה אף סיכונים. כאן פירטנו מעט על הפרמטרים השונים שיש לבחון.

כעת הגיעה אלינו הצעה מעניינת מאוד של רכישת דירת פריסל בעיר יבנה: עיר מבוקשת במרכז הארץ עם נגישות לאזורי תעסוקה ושתי תחנות רכבת מהירות, קרבה לים וחברות הייטק מובילות.

יכול להתאים לכם? השאירו כאן את פרטיכם ונחזור אליכם.

הדבר המיוחד בהצעה הזו הוא שילוב ייחודי של מספר מאפיינים: מחיר שנמוך בכ15% ממחיר דירות בנויות באזור; תשלום של 15% מעלות הדירה בלבד כעת, וכל השאר במסירה, ללא הצמדת היתרה למדד תשומות הבנייה או לכל מדד אחר (כלומר, המחיר הוא סופי וידוע מראש), ואפשרות למכור את הדירה לאחרים עוד לפני מסירתה לנו. כל זאת עם ערבות בנקאית מלאה בהתאם לחוק המכר, כלומר הבנק ערב לכספנו, ומספר הטבות נוספות.

במבט של משקיעים, המשמעות של כל התנאים הללו היא פשוטה: גם אם מחירי הנדל"ן לא יעלו כלל בשנים הקרובות (תרחיש שלא נחשב סביר במיוחד), ניתן להכפיל את ההון העצמי ששולם מראש וזאת רק מתוצאה של תנאי התשלום, וכל זאת כשהבנק ערב לכספנו.

אז נכון שבדרך כלל השקעות עם פוטנציאל רווח גבוה במיוחד הן גם בסיכון גבוה, אולם לכל כלל יש יוצא מן הכלל. השילוב של התנאים המדוברים – ערבות בנקאית יחד עם תנאי תשלום מעולים ועם אפשרות למכור את הדירה לפני קבלתה – מייצר מצב כזה.

יכול להתאים לכם? השאירו כאן את פרטיכם ונחזור אליכם.

יבנה נמצאת במעגל שני לתל אביב עם נגישות לאזורי תעסוקה, שתי תחנות רכבת מהירות במזרח ובמערב לכיוון תל אביב, קרבה לים ואזור תעשיה שופע בחברות הייטק מובילות. אוכלוסייה איכותית בעלת מעמד סוציו אקונומי גבוה וביקושים גבוהים מאד.

עוד פרטים על העסקה:

בעיר יבנה מתוכננת בנייה של שלושה מגדלים מפוארים ומעוצבים בני 25 קומות ביבנה על ידי חברת נדל"ן מהגדולות בישראל. בפרויקט תוכלו למצוא עם מגוון דירות של 4, 4.5 חדרים, 5 חדרים, מיני פנטהאוז ופנטהאוזים. סה"כ 273 דירות בסטנדרט בנייה גבוה.

בסך הכל מתוכננות להיבנות 273 דירות בסטנדרט בנייה גבוה הכולל 3 מעליות מהירות, חניון תת קרקעי מזגן מיני מרכזי בכל דירה, ריצוף וחיפוי ברמה הגבוהה ביותר, אינטרקום טלוויזיה, מטבח מפואר ומאובזר, תריסים חשמליים, זכוכית בדודת ורשתות, לובי מפואר, פיר אשפה עם מערכת פניאומטית תת קרקעית לפינוי אשפה ועוד פינוקים רבים.

מה מיוחד בהצעה?

העסקה בעלת פוטנציאל רווח משמעותי מאוד, במיקום מעולה, כאשר תהליך ההשקעה מגובה בליווי בנקאי, עו"ד ונוטריון. בנוסף לכך הרוכשים ייהנו מרמת בטחונות גבוהה מאוד שלא קיימת בשוק. השקעה המדוברת היא לטווח של כ- 4-5 שנים עם תנאי תשלום אטרקטיביים והטבות נוספות.

להשקעה יש מקום למספר מצומצם של משקיעים וכל הקודם זוכה.