הובלות
הובלותצילום: FREEPIK

עוברים דירה? צריכים להעביר בית עסק? נפטרים מריהוט ישן או צריכים לאחסן חפצים? אנחנו כאן בשבילכם עם שירות מקצועי ונדאג לכם לשירות מעולה מא' ועד ת'! מלבד פתרונות שינוע תוכלו להזמין מטעמנו שירותים נוספים כמו:  שירות אריזה ופריקה, שירותי הובלה עם מנוף  ושירות אחסון תכולה לטווח ארוך או קצר. אנו עושים הובלות מכל סוג  - הובלות גדולות והובלות קטנות, הובלות ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים. אתנו לא תצטרכו לדאוג או להתפשר על אמינות או איכות בביצוע בעבודה. כחברה מקצועית חרטנו על דגלנו התחייבות לביצוע הובלות על הצד הטוב ביותר. חשוב לנו להדגיש שאצלנו תמיד תרגישו שאתם בידיים טובות.

הובלה עם מנוף בתל אביב

במקרים רבים של חברת הובלות בתל אביב יש מקום להיעזר במנוף לצורך ביצוע ההובלה.  לפעמים נכון יותר לבצע הובלה בתל אביב בעזרת מנוף. הסיבה לכך היא שבתל אביב ישנם בתים ישנים מאוד עם חדרי מדרגות צרים או דלתות כניסה צרות, מבנים ללא מעליות או שיש מעליות אך הן לא גדולות מספיק, או שלעומת זאת מדובר במגדלים גבוהים כשבכדי להעביר משהו אל קומה גבוהה צריכים להיעזר במנוף שכן אין ממש אופציה טובה יותר. 

להובלה עם מנוף יש מספר יתרונות: 

אין צורך לפרק ולהרכיב את הרהיט מחדש, שפעמים רבות זה עדיף.

ניתן להעביר פריטים כבדים מאוד באמצעות המנוף לגובה רב ללא הגבלת משקל. 

כאשר לא ניתן להכניס בדלת הדירה את הפריט (למשל מיטה זוגית גדולה ארון, פסנתר או מקרר)  בעזרת המנוף ניתן יהיה להכניס את הפריט לבית דרך החלון או המרפסת.

הובלה עם מנוף יכולה גם לחסוך לכם כסף, משום שסביר וגם אם ישנה אפשרות כלשהי להוביל את הפריט הכבד באופן רגיל, הדבר יהיה כרוך במאמץ יתר מצד המובילים ואף יחייב לעתים כוח אדם נוסף לצורך העמסת והובלת הפריט במעלית או במדרגות, ייקח הרבה יותר זמן ובסופו של דבר יכול להסתכם בהוצאה כספית גדולה יותר מאשר שכירת שירותי ההובלה עם המנוף.

הובלה קטנה באמצעות שירות מנוף, מקצרת מאוד את זמן העבודה.

במידה ואתם זקוקים להובלה בתל אביב של פריט ייחודי כמו רהיט ענתיקה, פסנתר, מוצרי חשמל גדולים או רהיטים שלא מומלץ לפרק ולהרכיב מחדש, הובלה עם מנוף תהיה האפשרות הטובה ביותר לכך .

חברת הובלות תל אביב - שירות הובלות גם עבור בתי עסק ומשרדים

לא אחת אנו מקבלים פניה מלקוחות עסקיים שהמשרדים שלהם נמצאים בתל אביב אשר צריכים לבצע הובלה כלשהיא, גדולה או קטנה. הובלות עבור לקוחות עסקיים, כרוכות לרוב בעבודה מעט מורכבת יותר ממספר בחינות. אנו מבינים בתור חברת הובלות תל אביב היא עיר עמוסה וצפופה מאוד שהכל מתנהל בה בקצב גבוה והמשפט 'זמן שווה כסף' מקבל דגש. כשזה נוגע לעסק או למקום עבודה הזמן יקר, והעבודה חייבת להיות יעילה ולהתבצע במיומנות. הובלה שתתעכב או תסתבך תעלה לעסק בכסף.  כמו כן, במקרים של הובלות לעסקים או משרדים אנו ממליצים בחום לקחת את שירות האריזה, הפריקה וההרכבה מטעמנו. אלה הם שירותים נלווים אשר משתלמים ביותר ללקוחות עסקיים משום שהם חוסכים זמן רב.

אנו מודעים לכך שלפעמים ישנם מצבים בהם לקוחות עסקיים (בעיקר) מוצאים עצמם במצב בו הם חייבים לקבל שירות דחוף. אם אתם לביצוע הובלה בהתראה קצרה מאוד  ואפילו בדחיפות, אנו נדאג להגיע אליכם בכל זמן נתון ולספק את השירות . פנו אלינו ואנו נעשה כל שביכולתנו לפתור עבורכם את המצב,  ללא ניצול הדחיפות.