רכבו של עמנואל שילה לאחר הפגיעה
רכבו של עמנואל שילה לאחר הפגיעהצילום: הצלה ללא גבולות

עורך העיתון "בשבע" עמנואל שילה נפגע הלילה (שלישי) באורח קל בראשו מאבנים שיידה מחבל לעבר המכונית בה נסע יחד עם רעייתו עידית בציר גלעד.

הוא המשיך בנסיעה עד לכניסה לחוות גלעד שם קיבל טיפול רפואי ראשוני מצוות מד"א שפינה אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא.

בפוסט שפרסם מבית החולים כתב שילה: "בוקר טוב מבית החולים מאיר בכפר סבא. הובאתי לכאן אתמול בלילה באמבולנס. נפצעתי מאבן שמחבל ערבי בן בליעל זרק על המכונית שבה נסענו אשתי ואני, בדרך חזור הביתה משמחת אירוסין של חברים ביצהר".

"אני לא ממש זוכר את הפרטים, אבל אשתי היקרה והאמיצה שנסעה איתי ומלווה אותי כאן אומרת שאמרתי לה שנפגעתי מאבן וחטפתי מכה חזקה, ושהמשכתי לנהוג עד חוות גלעד, לשם הגיעו תחילה כוחות צבא ואח"כ אמבולנס אזרחי מיצהר שפינה אותי לכאן", הוסיף.

עמנואל שילה
עמנואל שילהצילום: מירי שמעונוביץ'

הוא סיפר על הרגשתו הפיזית ותחושותיו הקשות. "בהתחלה כאב מאוד. עכשיו פחות. במהלך הלילה עברתי בדיקות. יש חשש לשבר בלסת. מחכים לקבלת החלטות על ידי רופא פה ולסת. בסך הכול פציעה קלה ברוך השם. אפשר רק לדמיין מה היה קורה חלילה אילו האבן היתה פוגעת לא בלחי אלא כמה סנטימטרים גבוה יותר, ברקה או בגולגולת. מעבר לנזק הישיר מפגיעת האבן, זה כמובן היה יכול להסתיים חלילה גם בתאונה קטלנית. ברוך ה' הרחמן והמרחם שלא נתננו טרף לשיניהם".

"בשנים האחרונות הרכב שלנו נפגע פעמיים מהשלכת אבנים בכביש 55, פעם כשאני נהגתי ופעם כשביתנו אמונה נהגה. שתי פעמים ניסיון ההתנקשות הזה הסתיים בנזק לרכוש. הפעם זה הגיע לפציעה קלה שכפסע בינה לבין פגיעה מסוכנת חלילה. השלכת אבנים אל רכב נוסע היא ניסיון לרצח. כך צריך להתייחס אליה", סיכם שילה.