חנוך דאום
חנוך דאוםצילום: Moshe Shai/FLASH90

הקומיקאי חנוך דאום תוקף בחריפות את השר דודי אמסלם לאחר שכינה את אל"מ במיל' אודי אורי שנפגע בעינו ממכתז"ית "צפונבוני שנשרט בעין".

"ירדתי עכשיו מהבמה, מצב רוחי היה מרומם. אלא שאז פתחתי את הרדיו באוטו ושמעתי שדודי אמסלם כינה את אודי אורי שנפצע בעינו בהפגנה נגד הרפורמה כ'צפונבון שקיבל שריטה בעין', ובבת אחת הרגשתי שאין לי אוויר", שיתף דאום.

"תקשיבו, אני באמת לא מסוגל לקלוט את הרעל הזה. אתה יכול להתנגד או לתמוך בעילת הסבירות, אבל למה לזלזל ככה באדם שהתגייס לחיל השריון בלי בגרות, ועשה מאמץ אדיר כדי לעבור בהמשך לקורס טיס", תהה.

עוד הוסיף דאום כי אודי אורי עשה מאמץ "להילחם במלחמת לבנון כטייס קוברה, להשתתף במבצעים עלומים (כולל סיכול חדירת מחבלים בניצנים ב1990), לשרת 40 שנה במילואים, להגיע לדרגת אל"מ- אז לבוא לאדם כזה ששירת את המדינה כל כך הרבה שנים ונפצע קשה בעינו, ולומר מעל במת הכנסת שהוא צפונבון שנשרט בעין?? למה? מה זו השנאה הזו בשם אלוהים??"

אמסלם על המפגין שנפצע בעינו ממכת"זית: צפונבון שנשרט בעיןערוץ כנסת

אמסלם ציין כי שוטרים בעבר "שברו ראשים של חרדים בשבת עם סוסים ופרשים, פצעו אותם שלחו אותם לכל חדרי המיון".

"אבל פה, חס ושלום, היה אחד נשרט ליד העין, שלחו אליו את ה-BBC וכל רשתות הטלוויזיה, למה? כי אחד צפונבון נפצע בעין, חס ושלום איך יכול להיות". עידן רול תקף בתגובה: "לאמסלם הבזוי זורם רעל במקום דם בעורקים".