לא מומלץ מחוץ לבית. אילוסטרציה
לא מומלץ מחוץ לבית. אילוסטרציהצילום: iStock

מייק רוז, מתווך מקולומביה הבריטית שבקנדה, נקנס לאחרונה בקנס של 20,000 דולר לאחר שמצלמת מעקב תפסה אותו שותה חלב ישירות מהבקבוק.

מייק חיכה בבית של אחד מלקחותיו על מנת להראות אותו לקונה פוטנציאלי, וכנראה שכח שהבית מרושת במצלמות בטיחות כאשר הוא החליט לפתוח את המקרר ולשתות חלב בלי לטרוח להשתמש בכוס.

לרוע מזלו של מייק, בעלי הדירה עברו על צילומי האבטחה לאחר יומיים והתעמתו איתו על התיעוד המביך. ליסקה פולרטון, בעלת הדירה, החליטה להחליף את מייק כמתווך והבהירה לו כי הוא כבר איננו מוזמן לביתם.

לפי הדיווח בDailyHive, בעלת הדירה ליסקה פולרטון, לא הסתפקה רק בהחלפת מייק, אלא גם פרסמה את הסרטון ברשתות החברתיות ופתחה פניה נגדו ברשות השירותים הפיננסים. פלורטון הזהירה גם את כל מי שמייק היה בדירתם לבדוק את מצלמות האבטחה ואף טענה כי מייק שבר את אחת הכורסאות שישב עליה.

אל מול ההאשמות הכבדות, מייק טען כי היה "מיובש באופן בלתי רגיל" בעקבות נטילת תרופות וכי לאחר שלא מצא מים הוא נאלץ לשתות את החלב מהמקרר. המקרה שאירע לפני כמעט שנה נפסק לאחרונה בקנס משמעותי של הרשות. הטענות על התייבשות כנראה פחות הרשימו את הרשות, וכנגד מייק נפסק קנס של 20 אלף דולר על התנהגותו וכן 2,500 דולר על הוצאות אכיפה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!