בין כל המאות שהשתתפו אתמול (ראשון) בכנס 'עת לאהוב' השלישי פגשנו גם את שיראל אבקסיס ורום באראט, זוג שהתארס בעקבות פרויקט 252 ומספר למצלמה של ערוץ 7 על התחושות ומה שהוביל אותם אל המפגש.

שיראל מספרת כי המלצה של בת דודה שהתארסה גם היא בעקבות הפרויקט היא ששלחה אותה לבחון את מה שיש לפרויקט להציע. מדברי אותה בת דודה הבינה שיראל שהפרויקט לא נועד רק למבוגרות המיואשות, כהגדרתה, היא צללה פנימה ושם נחשפה לשיעורים, הרצאות ותובנות שהעניקו לה מבט חדש על עולם הזוגיות והלך המחשבה שמוביל ויוביל בסופו של מהלך לנישואים.

התובנות והלקחים מהפרויקט הובילו גם לכניסה קלה יותר לתקופה הראשונה של הקשר שנוצר עם רום שמספר על התחושה ששיראל הגיעה אל הקשר מתוך ידע והבנה בשלה, "הה נראה שיש לה כלים ידע והבנה בנושא", הוא אומר.

שיראל מוסיפה ומספרת כי כל חברותיה מהאולפנה כבר נישאו והמצב בו היא נותרה אחרונה מייצר לחץ לא נעים. כעת, כשהדברים מסתדרים גם אצלה, "זה הכי כיף בעולם", היא אומרת ולמחפשים ומחפשות היא מציעה "להיות תיירים, להיות סקרנים לגלות מה הקב"ה מכין לנו, להיות ב'מוד' של הרפקאה. זה נותן כוח".

רום מסיף ברוח זו שההישענות על מה שייעד עבורנו הקב"ה מפחיתה באופן משמעותי לחצים מיותרים ומתחים, וזאת לצד ההשתדלויות שכל אחד נדרש להם, השילוב הזה מניב את השיטה המוצלחת ביותר לקראת העתיד.