מרב מיכאלי
מרב מיכאליצילום: Yonatan Sindel/Flash90

חבר הוועדה למינוי שופטים ויו"ר סיעת עוצמה יהודית ח"כ יצחק קרויזר תקף היום (ראשון) בחריפות את חברת הכנסת מרב מיכאלי.

מיכאלי פרסמה תמונה של ח"כ צבי סוכות מבקר את יחיאל אינדור, אחד החשודים במותו של פלסטיני בבנימין וכתבה: "הזרוע המדינית מגיעה לביקור אצל הזרוע הצבאית. ככה עובד הארגון. מפלגה של תומכי טרור על מלא בתוך הקואליציה של נתניהו".

קרויזר הגיב: "אין לי ציפיות מהנכדה של קסטנר שתעדיף לתמוך במחבלים ערבים ולא להאמין לגרסה של היהודים".

עוד הגיב: "לראות ולא להאמין, חברת כנסת שישר תוקפת את היהודים מאשימים אותם, בלי שגורמי אכיפת החוק יגיעו לחקר האמת ויבררו מה קרה שם. ממתי נהפכנו לתליינים? אם זה היה מדובר בערבים מיכאלי היתה מחכה ולא נוקטת עמדה, זהו נסיון פסול להפעיל לחץ על גורמי אכיפת החוק".

ח"כ סוכות אמר לאחר הביקור אצל העצור: "הבחור עבר ניתוח ראש ועדיין מתאושש מהטראומה שחווה. ככה נראה אדם שראה את המוות מול העיניים. קורא למשטרה לחקור בהקדם גם את הערבים שתקפו את היהודים בשטח ולהביא לחקר האמת בהקדם האפשרי".

סוכות עם הפצוע
סוכות עם הפצועצילום: יהוידע אמיתי

חברת הכנסת טלי גוטליב ביקרה גם היא את יחיאל אינדור. "נסעתי לבית החולים שערי צדק כדי לראות במו עיני ולחזות בתופעה ההזויה הזו - שאדם מתיישב מיהודה ושומרון, שכל חטאו שהלך עם הצאן לרעות אותו בשטחי מרעה ולא כמו שהודעת צה"ל השקרית שהם נכנסו לתוך כפר -כשהגולגולת שלו מרוצצת, אחרי ניתוח מוח שעשו לו אתמול, נמצא בטיפול נמרץ והוא עצור”, אמרה גוטליב.

עוד הוסיפה: "יש שופט בישראל שקבע שהאדם הזה, שכל מה שהוא עשה הוא נקלע להתנהלות בריונית, אלימה וטרוריסטית של פלסיטנאים. שוב אני מבהירה לכם, צריך לראות את זה בעיניים”.

גוטליב התייחסה להקבלה בין הפיגוע בתל אביב למקרה בבנימין: "אני אומרת את זה שוב , הניסיון לקשור בין מחבל מג'נין שמפגע בתוך תל אביב למתיישבים שהוליכם ורועים את צאנם בשטחים שבמקסימום הם שטחים במחלוקת - הוא בלתי מתקבל על הדעת".

"ראיתי במו עיני אדם חלוש, פצוע מאוד קשה בראש, נמצא בתנאי טיפול נמרץ בבית החולים. תעודת עניות לכולנו. הודעת דוברות צה"ל שקרית שהטמיעה במשך שעות מידע שקרי. מדובר בנפגע פעולות טרור לא פחות, שבכל עיר אחרת היה מוצא את עצמו מקבל הכרה, ופלסטינאים היו מוצאים את עצמם מאחורי סורג ובריח", סיימה".

חברת הכנסת גוטליב בבית החולים
חברת הכנסת גוטליב בבית החוליםצילום: ללא קרדיט