אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

קצר בתקשורת הוביל לתקרית מוזרה ביותר באטלנטה בה אדם שביתו נהרס בטעות על ידי העירייה- מאוים בתביעה אם לא ישלם את עלויות ההריסה בסך 68 אלף דולר.

אוורט טריפודיס, בעל הבית הנתבע, היה הבעלים של נכס עתיק באטלנטה אותו הוא קנה לאחרונה בסכום רב ותכנן לשפץ אותו לצורך השקעה. העירייה, שלא היתה מודעת לתכנון של אוורט, שלחה מכתבי התראה לפיהם הנכס איננו ראוי למגורים והוא מיועד להריסה.

לרוע המזל, המכתבים נשלחו לכתובת אחרת במרחק של כ-2 ק"מ מהכתובת המקורית, ולא איפשרו לאוורט לסדר את האישורים מול העירייה. לאחר שהרסו את הבית ללא ידיעתו של אוורט, העירייה מאיימת לעקל את קרקע הבית במידה והוא לא יסדיר את עלות ההריסה על סך 68 אלף דולר.

לפי הדיווח ברשת WSB, אוורט טוען צו ההריסה של העירייה יועד לכתובת אחרת ולא הייתה להם סמכות לפגוע בבית שלו. הוא תיאר את תדהמתו כאשר בוקר אחד הגיע למקום וגילה כי הבית שלו נעלם לחלוטין, "אני לא עומד לתת לעירייה לקחת ממני את התשלום, אני אלחם על כך בשיניים". אוורט אמר כי בהתחלה כשראה את המכתב מהעירייה הוא חשב שמדובר במכתב התנצלות או אף פיצוי על ההריסה ללא הודעה מוקדמת, ונדהם לגלות שמדובר בכתב תביעה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!