שלמה בן צבי
שלמה בן צביצילום: marabu.pr

איש העסקים שלמה בן צבי, תושב אפרת, הודיע כי הוא מתכוון להתמודד מול ראש המועצה המכהן עודד רביבי בבחירות לרשויות המקומיות.

"אני נרגש להודיע על החלטתי להתמודד בבחירות הקרובות על ראשות המועצה המקומית אפרת", כתב בן צבי בפוסט שפרסם בפייסבוק.

הוא התייחס לרביבי וכתב: "ראשית, אני רוצה להודות לעודד על 15 שנים של עשייה. יחד עם זאת, גם אני, כמו רוב הציבור באפרת, מרגיש שהגיע הזמן להתחדשות בניהול המועצה המקומית. הגיע הזמן להוביל בגדול ולעבוד יחד לשינוי ושדרוג אפרת".

בן צבי ציין כי "מעל 31 שנים אפרת היא הבית שלי. פה יחד עם אישתי שרה ג'ו, גידלנו את ששת ילדינו - איילת, נעמה, יהודה, ישי, נחשון ואביה. כולם גדלו והתחנכו במוסדות החינוך ותנועות הנוער באפרת. כיזם עם הצלחות רבות בתחום הנדל"ן וההיי-טק, וקריירה בת שני עשורים בתקשורת, כולל 15 שנים כמו"ל ועורך ראשי של "מקור ראשון", טיפחתי מומחיות בהנעת שינויים וטיפול בפרויקטים סבוכים - וכן טיפוח קשרים אישיים ברחבי הממסד הפוליטי".

"אני גאה מאוד בהיותי בין החברים המייסדים של כיתת כוננות, כחבר במועצה המקומית שלנו ובכהונתי כנשיא קהילת תפארת אבות בית, בה זכיתי ללמד דף יומי כבר 27 שנים. השנים האחרונות נתנו לי את ההזדמנות לקיים אינטראקציה עם רבים מכם בהרצאות ובשיעורים שלימדתי בכל אפרת. היום אני עומד לפניכם, מוכן להתמודד עם אתגר חדש ומשמעותי - הובלת המועצה המקומית אפרת כראש העיר שלה".

"בחודשים האחרונים עבדתי קשה עם מגוון אנשים בישוב לתכנן ולגבש חזון אשר יוביל את אפרת קדימה ובגדול! בקרוב אשתף אתכם בפרטי החזון ותוכנית העבודה. יש לי אמונה בלתי מעורערת באנשי אפרת. אני מאמין בתוקף ששינוי יכול להיות מושג רק באמצעות מאמץ קולקטיבי. מועצה מקומית איתנה צריכה לתת לשכונות השונות מענה מותאם לפי מאפייני השכונות, שהרי לכל שכונה מאפיינים שונים וצרכים שונים - ולהציע תמיכה בלתי מעורערת לכל תושביה. ביחד, נוכל להביא להתקדמות אמיתית מתמשכת, ולהביא את אפרת לשלב הבא שלה", סיכם.

בן צבי מצטרף לתושבת אפרת, אביטל כהן, עובדת במשרד האוצר שהכריזה גם היא על התמודדות לראשות המועצה.