נטלי דדון בבנימין
נטלי דדון בבנימיןצילום: תיירות בנימין.

אושיית הרשת נטלי דדון הגיעה יחד עם נשות עסקים ומשפיעניות רשת נוספות לסיור בבנימין לכבוד יום הולדתה של דדון ושל חברתה רווית אמרגי.

הסיור שנערך בהובלת אגף התיירות בשיתוף עם אליענה פסנטין, מנהלת דסק החו"ל של המועצה האזורית בנימין, החל בביקור רוחני ומאחד באתר המורשת "שילה הקדומה" בו שכן משכן שילה, שם שמעו על הדמויות של חנה ושמואל הנביא, על הקשר המיוחד של משכן שילה לאחדות ישראל ועוד סיפורים מרגשים על כוחה של התפילה. המשתתפות גם צפו במיצגים חדשניים על המשכן.

בסיום הביקור בשילה כל אחת מן המשתתפות כתבה תפילה מעומק הלב אותה נשאו באווירה מרגשת של ימי חודש אלול ממקום המשכן.

לאחר מכן המשיכו לטיול רינג'רים אתגרי בנחל שילה ובתצפיות וסיירו במעיינות האזור.

בסיום הביקור הגיעו המשתתפות לסיור ב'יקב פסגות', השוכן במבנה אבן דמוי חאן עתיק, שם שמעו את סיפור הקמת היקב מפי נעמה ויעקב ברג בעלי היקב וכן שמעו על תולדות המטבע העתיק שמוטבע על בקבוקי היין. במהלך הסיור ביקב נהנו מטעימות של מגוון יינות.

את האירוע קינחו בהרמת כוסית חגיגית לכבוד השנה החדשה ביחד עם ראש מועצת בנימין ישראל גנץ שבירך אותן על הגעתן: "אני שמח ונרגש לפגוש אתכן כאן בחבל ארץ בנימין. בנימין היא בית מאחד לכל עם ישראל. בית שיש בו את כל הגוונים של החברה הישראלית. בנימין התברכה באוצרות טבע ומורשת שהם חלק בלתי נפרד מהעם היהודי והיום כל עם ישראל כבר יודע ששווה לבוא ולבקר בחבל ארץ זה, בגלל האנשים, בגלל המקומות, התרבות והאווירה המיוחדת".

במהלך הרמת הכוסית אמרה נטלי דדון: "כחלק מחגיגות יום ההולדת הארבעים שלי הוזמנתי לסיור בחבל בנימין המדהים והממכר. למען ההתיישבות והרצון שלי לחשוף את הציבור הישראלי לארץ האבות ולשורשים, לרובד האנושי ולאוצרות הטבע ופינות התיירות בחבל הארץ המדהים, חברתי לחברתי רוית ויחד הוצאנו נשים מדהימות שכל אחת שליחה בדרכה, לסיור המרגש הזה. אין לי מילים לתאר את התחושות. תגיעו, אין לנו ארץ אחרת".