חופה
חופהצילום: ISTOCK

בימים קשים אלו שאוייבנו מנסים להכניע את עם ישראל, יוצאת קריאה מפי רבנים ואישי ציבור דווקא עכשיו זה הזמן לעזור לרווקים ורווקות להקים עוד בתים בעם ישראל.

"מאז תחילת המלחמה אני מקבלת עשרות פניות מרווקות שרוצות ליווי" מספרת הגברת נחמה ביטקובר מייסדת מכון 'עומק הקשר' שעזר כבר למעל 1,200 בנות להקים בית "לצערי עקב הביקוש הגדול אין לנו אפשרות לתת מענה לכל הבנות, לכן התעורר צורך בהכשרת נשות מקצוע נוספות על מנת לעזור לבנות עוד בתים בישראל"

גם את רוצה להיות שותפה בבניית בתי ישראל? כאן מתחילים>>

בימים אלו נסגרת ההרשמה למחזור 14 של תוכנית ההכשרה של מכון 'עומק הקשר', וזו הזדמנות נדירה לנשים שרוצות להצטרף לשליחות הקדושה של הקמת בתים בעם ישראל. התוכנית נבנתה על ידי מייסדת המכון הגברת נחמה ביטקובר והוא מבוסס על ניסיון של 17 שנה בתהליכי אימון.

"מאז שהקמנו את המכון אנחנו זוכות לסייעתא דשמיא" מספרת נחמה "בניתי את התוכנית במטרה להעניק לתלמידות את הידע המדויק ביותר על מנת שיוכלו לעסוק בתחום. התוכן הנלמד במהלך התוכנית משלבים בין תוכן תיאורטי לכלים פרקטיים ומעשיים. במהלך התוכנית כל תלמידה מקבלת הדרכה אישית וליווי בתחילת הדרך כדי שתוכל לעסוק באימון כבר במהלך הלימודים."

מבט לעבר סילבוס התכנית גורם לנו להבין למה תוכנית ההכשרה של 'עומק הקשר' מצליחה להוביל בשוק רווי בקורסים מקצועיים. שיטת "עומק הקשר" היא היחידה המשלבת אימון רגשי מעמיק וממוקד יחד עם כלים מעולם הטיפול והייעוץ הזוגי. המסלול מתחיל בלימוד מושגי יסוד והכרת תהליך האימון, לאחר מכן לומדים טכניקות לשיחות אימון מתקדמות, איך לדייק עם הבחורה מיהו חתן החלומות שהכי מתאים לה, איך מתחברים לרצון הפנימי ועוד. השילוב המיוחד הזה מעניק למאמנות את סט היכולות המושלם על מנת להתפתח ולגדול בתחום.

במהלך התוכנית מקבלות המאמנות לעתיד מגוון כלים לליווי בנות בדרך להקמת בית, החל משלב האבחון ועד בניית תוכנית ליווי המותאמת לכל בחורה באופן אישי. כמו כן במהלך ההכשרה לומדות המאמנות את צורות העבודה הטובות ביותר וכך הן יכולות לשלוף את הכלי המדויק ביותר ולקדם את המתאמנות שלהן באופן המדויק להן.

לקורס לנשות מקצוע לחצו כאן >>

מעניין לראות את הפסיפס האנושי המיוחד של תלמידות המכון, ניתן למצוא שם מנהלות מדרשה, מחנכות, רבניות, ולצידן נשים יקרות אשר בוער בהן הרצון לעזור לבחורות להקים בית בתקופה המאתגרת שאנחנו נמצאות בה. בוגרות המכון מצביעות על הסטאז' הפרקטי שעברו בתוכנית, כדבר שהכי עזר להן להצליח בתחום האימון. "כבר במהלך התוכנית נותנים לך ללוות בחורה בדרך למציאת זוגיות" מספרת שרהלה סתו מאמנת בכירה ובוגרת המכון "הליווי האישי לאורך התוכנית נותן לך דחיפה לקפוץ למים ולהתחיל לעסוק באימון וליווי בנות. אחד הדברים המרגשים בתוכנית, זה כאשר הבת שאת מלווה בסטאז' זוכה להקים בית, ויש הרבה תלמידות בתוכנית שהצליחו להוביל בת לחתונה כבר במהלך"

בימים בהם הביקוש למאמנות רגשיות בשיטת 'עומק הקשר' עולה על ההיצע, זה הזמן שלך להצטרף לתוכנית ההכשרה המובילה בארץ, לקבל את הידע הכי מקצועי בתחום בשילוב תכנים אמוניים והרבה יראת שמיים.

רוצה גם להיות מאמנת וללות בנות לחופה? הירשמי עכשיו לראיון - ללא עלות >>