מאחורי הקלעים של צילום הקליפאולפני אתרוג

הראפרים סאבלימינל - יעקב שמעוני והצל - יואב אליאסי, יחד עם הזמר רביב כנר צילמו את הקליפ החדש לשיר שלהם, 'זה עלינו' העוסק במלחמה, בהרי השומרון.

הקליפ צולם במתחם ה'מרפסת של המדינה' בפדואל - המשקיף על כל מישור החוף מאשקלון עד חדרה, בכרמים של חוות 'שחרית' שבמערב השומרון, באתר הבנייה בעץ אפרים וכן בישוב באלון מורה - חלוץ ההתיישבות בשומרון.

צילום הקליפ בשומרון התקיים בעקבות סיור שבו אירח ראש מועצת שומרון יוסי דגן את צמד הראפרים. הוא רתם את כל הגורמים לסייע להם בצילום הקליפ בשומרון.

יוסי דגן מסר, "מרגש ששני הכוכבים האהובים במדינת ישראל שהביאו הרבה כבוד למוזיקה הישראלית החליטו לצלם את הקליפ החדש שלהם דווקא כאן בשומרון, דבר שמחזק אותנו, את התושבים, ומעלה את המורל, דווקא בשעת מלחמה. אנחנו מודים להם ואוהבים אותם".

הצל, סאבלימינל ודגן
הצל, סאבלימינל ודגןצילום: אליחי מנחם

אליאסי הוסיף, "השומרון מבחינתנו זה שליחות. אני נלחם כבר שנים למען השמרון. כל מי שדורך פה על האדמה הזאת, הראש שלו משתנה, וכל התפיסה שלו משתנה. הייתי תל אביבי מנותק לקחת אותי לסיור, שינית אותי לגמרי. זה האמת, הייתי ימני, אוהב, אבל עד שאתה לא מריח את זה, אתה לא מבין. השומרון - המקום הכי יפה בארץ".

שמעוני אמר, "יותר קל לי להגיע אליך לשומרון מאשר להגיע לעבודה שלי בתל אביב, הבית שלי פה, קרוב, 15 דק נסיעה. העתיד של הילדים שלנו תלוי רק במולדת, אין אחרת. השומרון הוא המולדת שלנו".

גגו קלוגמן בעלים של חברת קדמא נדל"ן שדאג שהצילומים יערכו בשומרון אמר, "חברת קדמא נדלן שמחה להיות שותפה להפיכת השומרון למרכז של תרבות ובוודאי של מוזיקה. אנחנו נמשיך לתמוך ולעודד כל יוזמה שמקדמת את ישוב ארץ ישראל".

צילום: אליחי מנחם
צילום: אליחי מנחם