רביב דרוקר
רביב דרוקרצילום: Yonatan Sindel/Flash90

העיתונאי רביב דרוקר תקף הבוקר (שני) את המפגינים מעפולה שמוחים מול ביתה של הזמרת הערביה דלאל אבו אמנה לאחר שהביעה תמיכה בעזה.

אבו אמנה נעצרה בתחילת המלחמה בחשד להסתה לאחר שפרסמה פוסט ביום הראשון למלחמה בו כתבה "אין מנצח מלבד אללה" כשברקע דגל פלסטין.

דרוקר כתב על ההפגנות מול ביתה, "‏איזה גועל, חודשים שתושבים בעפולה ממררים את חייה של דלאל אבו אמנה, שחקנית, זמרת וחוקרת מוח. צועקים לילדיה, מפגינים ליד ביתה, עכשיו גם שלטים מכוערים".

הוא הוסיף וציין כי "ראש העיר אלקבץ מעודד ותומך, בטח חושב שזה יעזור לו בבחירות. המשטרה עומדת מנגד. מסתבר שזה לא חמור כמו מגפון בקיסריה".

לדבריו, "חטאה הנורא של אבו אמנה שבתחילת המלחמה היא פרסמה פוסט עם דגל פלשתין ונכתב 'אין מנצח מלבד אללה'. על הדבר הזה היא נעצרה וכל הבהרותיה שמתנגדת לאלימות ומגנה את הטבח לא עזרו. הגיע הזמן שגם מי שחושב אחרת יראה נוכחות בעפולה ויפסיק את הטירוף הזה".

עיתונאי התאגיד אבישי גרינצייג הגיב לדרוקר, "אתה חאפר במקרה הטוב, וגנב דעת במקרה הרע". הוא הוסיף תיעוד בו נראית הזמרת שרה שיר הלל לכבודם של רוצחים ערבים שהיו ממבצעי פרעות תרפ"ט ביהודים.

בהודעה מטעם המשטרה נמסר כי היא נעצרה בעקבות מספר פוסטים שהעלתה ברשתות החברתיות ובהם "התבטאה נגד ישראל והביעה תמיכה בפלסטין". עוד נמסר כי היא נחקרה "בחשד להתנהגות העלולה להפר את שלום הציבור".