סגן ראש מועצת קריית ארבע-חברון, ישראל ברמסון
סגן ראש מועצת קריית ארבע-חברון, ישראל ברמסוןצילום: ערוץ 7

ראש מועצת קריית ארבע הנבחר ישראל ברמסון מתייחס בשיחה עם ערוץ 7 לניצחון בבחירות.

"הרגשה מצוינת, תושבי קריית ארבע חברון הביעו אמון בצורה משמעותית מתוך שלושה מועמדים וזכיתי בסיבוב ראשון", מספר ברמסון.

לדבריו הוא "מייצג את התושבים בצורה הכי מיטבית, יש לי את הקשרים הכי טובים בממשלה כדי לקדם את היישוב וכדי להצליח בתפקיד, גם קשרים וגם כישורים וכעת חובת ההוכחה עלי".

"בסייעתא דשמיא, נביא את היישוב לפסגות נוספות כולל פיתוח מאסיבי ובניית שכוונת חדשות ומרכז גדול של מסחר ותעסוקה, יש לנו תכניות מרחיקות לכת. כמו כן, נדאג להביא תקציבים מהממשלה לטיפוח מערת המכפלה שהיא אבן שואבת לכל האזור ובע"ה נגביר את הקהילתיות והאחדות, קהלים שונים שבחכמה צריך לחבר ולרתום את כולם לדחיפת היישוב קדימה".

ברמסון מדגיש כי הוא יהיה ראש מועצה של כולם. "הולך להיות ראש מועצה של כולם ומכבד את כל המגזרים, נפעל למען כולם בחינוך, תרבות וספורט. יש לנו תכניות להקמת קמפוס ללימודים אקדמאים למדעים מדויקים ואנו פועלים לקבל את האישורים הסופיים ממועצת התכנון העליונה. חשוב שכולם ירגישו בבית".

הוא מבקש להודות לשרים שפועלים למען קריית ארבע. "רוצה להודות לשר התחבורה מירי רגב ושר האוצר בצלאל סמוטריץ' על פועלם למען הקרייה, מתוכנן כביש עם 4 נתיבים מירושלים עד בני נעים, אחרי קריית ארבע, יהיה אפשר לנסוע תוך 20 דקות מירושלים לקריית ארבע. פעולה זו תקדם את כל נושא הרחבת היישוב והגעה למקומות עבודה בזמן מהיר".

ברמסון הוא חבר מרכז ליכוד ונתמך על ידי עוצמה יהודית. "קיבלתי תמיכה מאסיבית משרים בכירים בליכוד וחברי כנסת. שר הביטחון יואב גלנט הוא חבר טוב מאוד, אלי כהן, שר האנרגיה והתשתיות, שר התקשורת שלמה קרעי, שר התרבות והספורט מיקי זוהר, חברי הכנסת גלית דיסטל, קטי שטרית ודוד ביטן".

"גם שרי עוצמה יהודית תמכו בי, בראש ובראשונה השר איתמר בן גביר שהוא חבר אישי שנים, השר יצחק וסרלאוף שהוא חבר אישי והשר עמיחי אליהו. מועמד מוערך בקרב הממשלה כולה, וקיבלתי גם תמיכה ביהדות התורה, הרב מאיר פרוש הוא חבר אישי. צריכים לרתום את כולם לסיוע לקריית ארבע חברון, צריך לשים אותה על המפה כבירת יהודה, ערש מלכות ישראל".

"דוד המלך לפני שעלה לירושלים היה פה מלך 7 שנים. כתוב באור החיים שאברהם אבינו הלך מפה להר המוריה, האבות היו גרים בחברון. האבות גרו פה ואנחנו ממשיכים מכוח זכות אבות. מובא באור החיים שמי ששולט בחברון שולט בארץ ישראל, אנו נציגים של עם ישראל, זו זכות עצומה לגור ובטח להנהיג את המקום, כולי בענווה גמור על הזכות שניתנה לי, מקווה לעמוד בשליחות למען עם ישראל ולמען תושבי היישוב שלנו".

לסיום מספר ברמסון, בנו של הרב יוסף ברמסון זצ"ל, מתלמידי הרצי"ה ומרבני ישיבת ירושלים לצעירים, כמה סיפורים אישים בהקשר לבחירות. "לצבי קצובר היו הורים מורי דרך, למלאכי לוינגר היו את הוריו הרב והרבנית לוינגר, לאליהו ליבמן היה את אביו הרב מנחם ואמו רחל ליבמן, וגם ההורים שלי הם הורים גדולים, קיבלנו גנים, מאוד מרגש ומשמח".

"לפני 55 שנים אמא שלי הלכה לרב אריה לוין וביקשה לברך אותי, בנה הקטן, הרב אמר: זה הקטן גדול יהיה, הנה הברכה מתקיימת. זכיתי גם שהרב צבי יהודה היה הסנדק שלי. חבר טוב שלי שהוא יהודי צדיק, הרב אליהו שלום אלסרי, ראש כולל בכותל המערבי, לקח אותי לרבי דוד אבוחצירא ובסוף אמר לו: הוא מתמודד לראשות קריית ארבע חברון, הרב הסתכל אלי ואמר: אתה מתאים, שיהיה לך בהצלחה, מזל טוב, ולחץ את היד. הברכה התקיימה, צדיק גוזר והקב"ה מקיים".