פליטר
פליטרצילום: משפחתי

יורם הלל פליטר בן ה-31, במקור מאלקנה, ובחמש שנים האחרונות תושב העיר צפת וסטודנט לפסיכולוגיה במכללת תל חי ומדריך למתמודדי נפש - נעדר.

עם פרוץ המלחמה פליטר התייצב בדרום וסייע בהתנדבות באשקלון בחלוקת אוכל לחיילים כחודש וחצי. לפני יותר משבוע רכבו נמצא נטוש ביער ליד בית שמש, סמוך לקו התפר ולכפרים הפלסטינים סוריף וחוסאן.

פליטר הזדעזע מאירועי ב-7 באוקטובר וניתק קשר עם משפחתו עם פרוץ המלחמה. במשך חודשים ניסו לאתר אותו אמו ואחיו, וכעת כאמור לפני כשבוע, נמצא רכבו נטוש - מה שמעלה חשש כבד לחייו.

פליטר גדל בבית שמש, והתגורר לאחר מכן באלקנה שבשומרון עם משפחתו, שעדיין מתגוררת ברובה בשומרון.

בשנים האחרונות כסטודנט מצטיין לפסיכולוגיה במכללת תל חי, פליטר התגורר בצפת ועבד עם מתמודדי נפש.

במשפחתו זיהו שינוי חריג במצב רוחו מאז ה-7 באוקטובר כשניתק כל קשר טלפוני עם המשפחה.

מדובר בנעדר נוסף מהעיר צפת, לאחר הידיעה על היעלמותה של היימנוט קסאו בת ה-9 מלפני שבועיים וחצי.

אחיו של יורם, אברהם, תושב השומרון, מביע חשש כבד לחייו ומבקש את עזרת הציבור: "לבנו שבור. אנו מלאי דאגה לאחינו האהוב, ומנהלים חיפושים אחריו בכל מקום. יורם יקר לנו ולכולם מאוד, ואנחנו קוראים לציבור לסייע לנו. יש לנו חשש כבד שקרה ליורם משהו ויתכן שהוא נחטף לאחד מהכפרים הפלסטינים באיזור. אנחנו מבקשים את עזרת הציבור, כל סיוע יעזור".

"אם מישהו ראה את אחי, אנא צרו קשר איתנו או עם המשטרה בהקדם. אנו מבקשים סיוע בחיפושים אחריו, וכל מידע שיוכל לעזור למצוא אותו. יורם הוא צעיר רגיש, שהטבח הקשה בדרום זעזע אותו, ולכן הוא ניתק קשר עם כל משפחתו, לולא המלחמה הוא היה כאן איתנו, אנחנו מבקשים את עזרת הציבור".