הזמר והיוצר יונתן רזאל עלה לבמה אמש (ראשון) לביצוע משותף יחד עם אל"מ גולן ואך לשיר 'גם כי אלך' שהלחין יוסי הרשקוביץ הי"ד במהלך הקרבות ברצועת עזה. הביצוע היה חלק מאירוע הזיכרון של ארגון 'משפחה אחת' וההסתדרות הציונית העולמית.

יונתן רזאל מספר: "לא זכיתי להכיר את יוסי הרשקוביץ הי"ד בחייו. נחשפתי לדמותו רק לאחר היוודע הבשורה הנוראה בדבר נפילתו. קשה להבין את הגודל ועוצמת הדמות של יוסי. איש חינוך, איש משפחה, חבר אמת, עובד ה', מוסיקאי, לוחם אמיץ ושקט. זכיתי לנגן בשלושים שלו ולפגוש את החברים והמשפחה ולהבין שהוא מסוג האנשים המיוחדים, שעושים הכל מתוך ענווה וצניעות גדולה".

"יוסי היה לוי", מוסיף רזאל, "המוזיקה היתה חלק מעבודת השם והתפילה שלו, ואת השיר 'גם כי אלך' הוא הלחין תוך כדי הקרבות בעומק רצועת עזה, כשהם חוצים את העמק בין רכס השבעים לבית חאנון, כשסביבו פגזים ואש, ופחד מוות בגיא צלמוות. זכות גדולה עבורי בענווה וביראת כבוד להיות שופר לניגון המיוחד הזה".

"כבוד גדול עבורי היא לבצע את השיר עם אל"מ גולן ואך שלחם עם יוסי בעזה וזכה לשמוע ממנו את השיר בימיו האחרונים ולהעביר אותו אלינו במעין צוואה אחרונה לפני מותו", הוא אומר לסיכום, "זהו שיר של אמונה ואופטימיות גדולה בתוך כל הקושי. בין הכאב הגדול שסובב אותנו, הדמויות האלה הן נקודות אור בחיינו."