חנוכת סניף בני עקיבא באביתרבני עקיבא

בטקס מיוחד נחנך אתמול (רביעי) סניף חדש של תנועת 'בני עקיבא' ביישוב אביתר - והוא יחל לפעול לראשונה בשבת הקרובה - שבת תנועה.

בטקס נכחו מזכ"ל התנועה יגאל קליין, רכז מחוז שרון שומרון בתנועה קותי דרורי, סגן ראש מועצת שומרון דוידי בן ציון, אשת ההתיישבות דניאלה וייס ועוד.

לאחר קביעת המזוזות ודברי הברכה נערך לראשונה ביישוב מפקד תנועתי ובסיומו עמדו כל הנוכחים לשירת המנון התנועה. בין היתר- גם חניכי הסניף החדש נשאו דברים והודו לכל אלו שסייעו בהקמת הסניף.

בשבת תציין התנועה 95 שנים להיווסדה. במשך השנים התנועה צמחה וגדלה כשכיום היא מונה קרוב ל-100,000 חניכים וחניכות כשמאות אלפי בוגריה נמצאים בכל מוקדי העשייה בחברה הישראלי. כמדי שנה מצטרפים עוד ועוד סניפים לתנועה כשהתנועה פועלת כיום כמעט בכל יישוב ועיר ברחבי הארץ- מצפון ועד דרום.

דניאלה וייס עם התושבים באביתר
דניאלה וייס עם התושבים באביתרצילום: ללא קרדיט

מזכ"ל בני עקיבא יגאל קליין מסר: "בני עקיבא היא כבר 95 תנועה של עם. בפריפריה, ביישובים, בערים ובכל מקום – אנו מרחיבים וממשיכים בעוז בדרכי תורה ועבודה. סניף חדש ביישוב חדש בארץ ישראל הוא מרגש באופן מיוחד. עוד אבן בבניין שאנו בונים בארץ הזאת ובעזרת ה' נמשיך לפעול ולהקים עוד סניפים כדי לגדל עוד דורות של עשיה למען העם, התורה והארץ. גם מהמקום הזה נישא תפילה להשבתם המהירה של חטופינו, להצלחתם של חיילי צה"ל ולנצחון הטוב על הרע בקרוב מאוד."

יו"ר תנועת נחלה דניאל וייס מסרה: "בזכותו של הרב דרוקמן זצ"ל, קמו ישובים רבים ביהודה ושומרון. הרב המעשי והרוחני של בני עקיבא. מרגש לראות את מזכ"ל תנועת בני עקיבא יגאל קליין מברך את חניכי סניף בני עקיבא באביתר ודמעות של התרגשות בעיניו".