קרן פלס מתייחסת למלחמהמילי דיין

הזמרת קרן פלס הקדישה הערב (שני) את השיר 'לחזור הביתה' למירב לשם גונן, אמא של רומי שעדיין חטופה בעזה, בהופעה בהיכל התרבות בתל אביב.

פלס התייחסה במשך דקות ארוכות לאירועי השבעה באוקטובר וקראה להחזרת כל החטופים מהשבי במהרה הביתה.

"בשבעה באוקטובר עברנו משהו נורא", פתחה פלס את דבריה, "ממש קשה שעוד ייקח הרבה שנים עד שנבין מה באמת עברנו, ונעבור את זה, זה יהיה משהו שעבר עלינו, זה לא יהיה משהו שחיסל אותנו, זה יהיה משהו שנצמח ממנו ונהיה יותר טובים".

"בשביל שהדבר הזה יקרה אנחנו צריכים קודם כל לקדש את כל מי שמסר את נפשו בשביל שנחיה כאן, החיילים האמיצים שלנו, התושבים בצפון, התושבים בדרום שמחכים לחזור הביתה", המשיכה פלס.

היא פנתה לקהל ואמרה: "אני רוצה להקדיש את השיר הזה לאישה מיוחדת שפגשתי לא כל כך רחוק מהשבעה באוקטובר, באתי להופיע בבתי משפחות חטופים והייתי עם פרצוף באמת, לא ידעתי בכלל כאילו איך להתמודד, זה היה עוד לפני הנגלה הראשונה כשהחזירו חלק מהחטופים אלינו לארץ הביתה. פגשתי אותה, הסתכלה עליי ואמרה לי 'מה זה הפרצוף הזה'? היא אמרה 'מה עצוב לך? הם תיכף חוזרים'".

קרן פלס מקדישה הערב את השיר 'לחזור הביתה'מילי דיין

"לאישה הזאת יש ילדה שעדיין שם, קוראים לה רומי, היא באה להופעה הזאת, היא לא הולכת להופעות, הזמנתי אותה כי היא חברה שלי יקרה", חתמה פלס כשהיא נשנקת מבכי.